Ugarte kan in Southampton debuut maken voor Manchester United
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag kan zaterdag in de Premier League op bezoek bij Southampton voor het eerst een beroep doen op Manuel Ugarte. De international van Uruguay kwam eind augustus over van Paris Saint-Germain.
De 23-jarige middenvelder kwam in de interlandperiode in actie voor de nationale ploeg in WK-kwalificatiewedstrijden tegen Paraguay (0-0) en Venezuela (0-0) en is donderdag teruggekeerd in Manchester.
Verdediger Luke Shaw en aanvaller Rasmus Højlund zijn daarentegen niet beschikbaar tegen Southampton. Zij kampen nog steeds met blessures, net als onder anderen de al langer afwezige Tyrell Malacia.
'Overgangsperiode'
Manchester United verloor al twee competitieduels, maar Ten Hag is niet gevoelig voor alle kritiek. "Het heeft geen invloed op mij. Ik weet waar we staan in het proces en wat we moeten doen, waar we naartoe gaan", vertelde hij op een persconferentie in aanloop naar de wedstrijd van zaterdag.
"We zitten nog steeds in een overgangsperiode, we moeten veel jonge spelers inpassen en hebben nog steeds te maken met blessures. Voordat iemand aan excuses denkt, nee, we moeten elke wedstrijd winnen. Ik weet dat, het team weet dat en het maakt niet uit wie beschikbaar is."
Manchester United staat na drie wedstrijden in de Premier League op de veertiende plaats. Het treffen met Southampton begint zaterdag om 13.30 uur.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
7 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
4 uur geleden