Ugarte kan in Southampton debuut maken voor Manchester United
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag kan zaterdag in de Premier League op bezoek bij Southampton voor het eerst een beroep doen op Manuel Ugarte. De international van Uruguay kwam eind augustus over van Paris Saint-Germain.
De 23-jarige middenvelder kwam in de interlandperiode in actie voor de nationale ploeg in WK-kwalificatiewedstrijden tegen Paraguay (0-0) en Venezuela (0-0) en is donderdag teruggekeerd in Manchester.
Verdediger Luke Shaw en aanvaller Rasmus Højlund zijn daarentegen niet beschikbaar tegen Southampton. Zij kampen nog steeds met blessures, net als onder anderen de al langer afwezige Tyrell Malacia.
'Overgangsperiode'
Manchester United verloor al twee competitieduels, maar Ten Hag is niet gevoelig voor alle kritiek. "Het heeft geen invloed op mij. Ik weet waar we staan in het proces en wat we moeten doen, waar we naartoe gaan", vertelde hij op een persconferentie in aanloop naar de wedstrijd van zaterdag.
"We zitten nog steeds in een overgangsperiode, we moeten veel jonge spelers inpassen en hebben nog steeds te maken met blessures. Voordat iemand aan excuses denkt, nee, we moeten elke wedstrijd winnen. Ik weet dat, het team weet dat en het maakt niet uit wie beschikbaar is."
Manchester United staat na drie wedstrijden in de Premier League op de veertiende plaats. Het treffen met Southampton begint zaterdag om 13.30 uur.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
16 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
2 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
14 uur geleden