Ugarte kan in Southampton debuut maken voor Manchester United
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag kan zaterdag in de Premier League op bezoek bij Southampton voor het eerst een beroep doen op Manuel Ugarte. De international van Uruguay kwam eind augustus over van Paris Saint-Germain.
De 23-jarige middenvelder kwam in de interlandperiode in actie voor de nationale ploeg in WK-kwalificatiewedstrijden tegen Paraguay (0-0) en Venezuela (0-0) en is donderdag teruggekeerd in Manchester.
Verdediger Luke Shaw en aanvaller Rasmus Højlund zijn daarentegen niet beschikbaar tegen Southampton. Zij kampen nog steeds met blessures, net als onder anderen de al langer afwezige Tyrell Malacia.
'Overgangsperiode'
Manchester United verloor al twee competitieduels, maar Ten Hag is niet gevoelig voor alle kritiek. "Het heeft geen invloed op mij. Ik weet waar we staan in het proces en wat we moeten doen, waar we naartoe gaan", vertelde hij op een persconferentie in aanloop naar de wedstrijd van zaterdag.
"We zitten nog steeds in een overgangsperiode, we moeten veel jonge spelers inpassen en hebben nog steeds te maken met blessures. Voordat iemand aan excuses denkt, nee, we moeten elke wedstrijd winnen. Ik weet dat, het team weet dat en het maakt niet uit wie beschikbaar is."
Manchester United staat na drie wedstrijden in de Premier League op de veertiende plaats. Het treffen met Southampton begint zaterdag om 13.30 uur.
Meer uit Voetbal
REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
39 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
55 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
59 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
4 uur geleden