Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twitch gaat geen 'sexy' vrouwen weren die vanuit bad streamen

Twitch gaat geen 'sexy' vrouwen weren die vanuit bad streamen

SAN FRANCISCO (ANP) - Videowebsite Twitch gaat vrouwen die vanuit een bad streamen niet weren omdat anderen ze sexy vinden. Dat meldt het Amerikaanse bedrijf in een bericht op de website. Veel adverteerders wilden niet dat hun reclames werden getoond op de kanalen van een aantal vrouwen. Daarom stopte Twitch helemaal met het tonen van reclame op die kanalen.

Dat leidde tot ophef omdat de vrouwen niets doen wat volgens de regels van Twitch niet mag. Naaktheid, seksuele handelingen en pornografie zijn verboden op de website. Volgens de regels mag wel in badkleding worden gestreamd vanuit een bad, een zwembad of vanaf het strand. De content roept evengoed "vragen op die complex zijn met weinig gemakkelijke, duidelijke antwoorden", aldus Twitch.

Twitch, een dochterbedrijf van Amazon, wordt in de regel gebruikt als een platform waarop gamers anderen laten meekijken terwijl ze computerspellen spelen. De laatste tijd werden vrouwen die vanuit een bad of bubbelbad streamen steeds populairder. 'Amouranth', die gekleed in een bikini games speelt vanuit een opblaasbadje, is een van de bekendste streamers.

Zij mag van Twitch gewoon doorgaan met streamen. De website heeft wel de nieuwe categorie 'zwembaden, bubbelbaden en stranden' gemaakt. Zo kunnen gebruikers en adverteerders de beelden van de 'sexy' vrouwen makkelijker mijden als ze dat willen.

Meer uit Financieel

Financiële situatie van huiseigenaren gaat achteruit, zegt NHG

UTRECHT (ANP) - De financiële situatie van Nederlandse huiseigenaren is verslechterd na een periode van herstel, meldt NHG (Nationale Hypotheek Garantie) na onderzoek onder ongeveer 2400 mensen.

42 minuten geleden
Omzet AI-chipconcern Nvidia naar nieuw record van 81,6 miljard

SANTA CLARA (ANP) - Nvidia, de belangrijkste ontwikkelaar van chips voor toepassingen rond kunstmatige intelligentie (AI), heeft in het afgelopen kwartaal opnieuw recordresultaten behaald door de grote vraag naar zijn chips voor AI-datacenters. Volgens het bedrijf werd een omzet in de boeken gezet van 81,6 miljard dollar. Dat is een stijging van 85 procent vergeleken met een jaar eerder.

3 uur geleden
Flinke plussen op Wall Street, Nvidia hoger in aanloop cijfers

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met flinke winsten de handel uitgegaan, geholpen door een sterke daling van de olieprijzen. AI-chipconcern Nvidia stond bij de stijgers op Wall Street in aanloop naar de kwartaalcijfers die na het slot worden gepubliceerd.

3 uur geleden
WSJ: OpenAI dient snel aanvraag voor beursgang op Wall Street in

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het moederbedrijf van ChatGPT, gaat snel een aanvraag indienen voor een beursgang in New York. Dat melden bronnen aan The Wall Street Journal. Dat zou binnen enkele dagen of weken kunnen gebeuren en mogelijk zelfs al komende vrijdag, aldus de zakenkrant.

6 uur geleden
Nieuw slotrecord voor AEX-index, chipbedrijven bij koplopers

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is woensdag met een flinke plus gesloten, waarbij een nieuw slotrecord werd bereikt. De chipfondsen ASMI, Besi en ASML stonden bij de sterkste stijgers in de hoofdgraadmeter. De olieprijzen gingen juist flink omlaag.

8 uur geleden
Vakbond bij Samsung stelt geplande staking in Zuid-Korea uit

SEJONG (ANP/AFP/RTR) - De vakbond bij het Zuid-Koreaanse technologieconcern Samsung Electronics heeft een geplande staking tot nader order uitgesteld. Tienduizenden werknemers van Samsung dreigden te staken uit onvrede over het uitblijven van een deal over hogere bonussen. Maar volgens de bond is nu een voorlopige deal gesloten na arbitrage van de minister van Arbeid in het conflict.

9 uur geleden
Topman ASN Bank wil aandeel in nieuwe hypotheken verdubbelen

AMSTERDAM (ANP) - ASN Bank wil zijn aandeel in de hypotheekmarkt verdubbelen. Volgens topman Roland Boekhout kan het financiële concern dat voor elkaar krijgen door ervoor te zorgen dat een hypotheekaanvraag "appeltje-eitje" is bij de bank.

9 uur geleden