Twente-speler Vlap wijt uitschakeling aan 'schijtbakkenvoetbal'
ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap vond dat FC Twente de uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League aan zichzelf te danken had. "In de eerste helft speelden we 'schijtbakkenvoetbal'. Misschien zeg ik het een beetje hard. Als je niemand onder druk durft in te spelen, wordt het moeilijk", sprak de aanvallende middenvelder na de 3-3 tegen RB Salzburg tegen Ziggo Sport. Het eerste duel in Oostenrijk had Twente een week eerder met 2-1 verloren.
Salzburg nam in de Grolsch Veste al snel het initiatief en voetbalde makkelijk door de linies van FC Twente heen. "Zij hebben dat vermogen door de bal één keer te raken en er knap onderuit te spelen", aldus Vlap, die de Enschedeërs na een achterstand van 3-1 nog wel op zag richten. Een kleine overwinning, die een verlenging had opgeleverd, zat er niet meer in.
"We hebben het gewoon zelf gedaan. Dat is jammer. Dit zijn wedstrijden die fantastisch zijn om te spelen", zei Vlap, die in de tweede helft met een handsbal een strafschop veroorzaakte. Twente-keeper Lars Unnerstall stopte die penalty. Vlap: "Ik weet niet wat ik met mijn handen deed. Ik mag nooit mijn handen voor mijn gezicht houden. Dat was kinderlijk."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
24 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
4 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
6 uur geleden