Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente speelt na vertrek Pröpper met Van Hoorenbeeck en Hilgers

Twente speelt na vertrek Pröpper met Van Hoorenbeeck en Hilgers

SALZBURG (ANP) - FC Twente begint de uitwedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de derde voorronde van de Champions League met Alec van Hoorenbeeck en Mees Hilgers in het centrum van de verdediging. Trainer Joseph Oosting moest op die posities een aanpassing doen na het vertrek van aanvoerder Robin Pröpper naar Rangers FC, vijf dagen terug.

Youri Regeer (rechtsback) en Anass Salah-Eddine (linksback) zijn de andere verdedigers bij Twente, waar Lars Unnerstall het doel verdedigt.

Carel Eiting, Sem Steijn en Mathias Kjølø vormen het middenveld en Daan Rots, Ricky van Wolfswinkel en Mitchell van Bergen zijn de drie aanvallers. Van Wolfswinkel neemt de aanvoerdersband over van Pröpper.

Nieuwkomers Bas Kuipers en Sam Lammers zitten op de reservebank. De tweede wedstrijd tussen FC Twente en Red Bull Salzburg is volgende week dinsdag in Enschede. De winnaar treft Dynamo Kyiv of Rangers FC in de play-offs.

Meer uit Voetbal

Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

42 minuten geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

1 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

11 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

14 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

14 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

17 uur geleden