Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweede persconferentie in twee weken tijd: 'Kortere quarantaine en regionale maatregelen'

Tweede persconferentie in twee weken tijd: 'Kortere quarantaine en regionale maatregelen'

THOLEN - Premier Rutte en minister De Jonge geven vanavond om 19.00 uur opnieuw een persconferentie. 6 augustus spraken de twee na ruim een maand 'stilte' de bevolking weer live toe, en vanavond volgt een tweede persconferentie. De verwachting is dat er onder andere regionale maatregelen worden aangekondigd. Ook zou de quarantaineplicht worden ingekort, stelt de NOS.

Het Outbreak Management Team adviseert het kabinet om de duur van de quarantaine in te korten. Mensen die mogelijk besmet zijn met het virus hoeven volgens het OMT nog maar 10 dagen in quarantaine in plaats van veertien. Dit omdat 99 procent van de mensen die ziek wordt door het virus de eerste verschijnselen binnen tien dagen krijgt. Dat meldt de NOS.

Ook zouden Rutte en De Jonge vanavond meer bekend maken over regionale maatregelen. Over aanvullende maatregelen op scholen worden vanavond nog geen uitspraken verwacht.

Bekijk de persconferentie van premier Rutte en minister de Jonge vanavond op 1 of volg hem live via de NOS.

Meer uit Tholen

Twee nepagenten lichten vrouw op in Sint-Annaland, politie zoekt tips

SINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.

12 uur geleden
Jaap schenkt 34 schilderijen aan de Kunstkamer: ‘Kijk maar wat je ermee doet’

SCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.

18 uur geleden
Van winterpret tot een iglo: Jullie leukste foto’s van Tholen in de sneeuw

THOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.

1 dag geleden
Rook uit dak en plafond van basisschool De Rieburch, gebouw ontruimd

SINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig

1 dag geleden
Jaarwisseling op Tholen rustig verlopen, geen inzet van politie of brandweer

THOLEN - De gemeente Tholen kijkt tevreden terug op de jaarwisseling. Over het algemeen verliep het feest rustig en zonder grote incidenten. Er is dit jaar ongeveer 6.050 euro aan schade aan gemeentelijke eigendommen gemeld. Sint-Maartensdijk, Stavenisse, Anna Jacobapolder en Scherpenisse bleven schadevrij.

1 dag geleden
Sneeuw zorgt nog steeds voor gladde wegen, regen maakt het vanavond erger

WEST-BRABANT/ZEELAND - Vanochtend is het nog steeds glad op de wegen. Dit komt door bevriezing, eerder gevallen sneeuw en regen op koude wegen. Vanavond kan regen opnieuw verraderlijke gladheid veroorzaken. In het weekend gaat het flink vriezen.

1 dag geleden
Oproep: Deel je leukste sneeuwfoto’s met de Thoolse Bode [OPROEP]

THOLEN - Tholen is sinds deze week bedekt onder een laagje sneeuw. Heb jij hier foto's van? We zijn op zoek naar jullie gezelligste sneeuwfoto, de mooiste sneeuwpoppen, actiefoto's van jullie sneeuwgevecht of andere prachtige sneeuwfoto's. Stuur je foto vandaag nog in via onze website.

2 dagen geleden