
Tweede editie van trouwfestival in Hof 't Stenevate in Heinkenszand
HEINKENSZAND - Bruist organiseert zaterdag 28 september de tweede aflevering van het trouwfestival.
Bezoekers zijn vanaf 13.00 uur welkom in Hof ‘t Stenevate in Heinkenszand, de trouwboerderij van de gemeente Borsele. Daar kunnen toekomstige stellen inspiratie opdoen voor hun bruiloft.
Artiesten
Er staan trouwleveranciers, er zijn hapjes en er treden artiesten op. Ook is er een pop up store van Bruidssalon Daisy met trouwjurken.
Kaarten zijn voor 7,50 euro te koop via de website www.trouwfestival.nl.
Meer uit Beveland
HEINKENSZAND - Waterschap Scheldestromen heeft op woensdag 11 juni de Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD) aangeboden aan de provincie Zeeland. Daarmee start de procedure voor het opstellen van een Milieu Effect Rapport (MER) voor de versterking van de dijk tussen Hansweert en de kerncentrale in Borssele.
8 uur geledenGOES - Leerlingen van groep 8 van basisschool Auris De Kring uit Goes hebben voor het tweede jaar op rij de hoogste score behaald tijdens het praktisch verkeersexamen 2025. Donderdag 12 juni ontving de school de wisselbeker.
10 uur geledenGOES - De gemeente Goes kijkt terug op een uitzonderlijk financieel jaar. De jaarrekening over 2024 laat een overschot zien van maar liefst 30 miljoen euro.
15 uur geledenGOES - Het Calvijn College in Goes ging er donderdag 12 juni met de hoofdprijs van de Zeeuwse posterwedstrijd georganiseerd door het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid (ROVZ) vandoor. Leerling Lynn van het Calvijn College behaalde niet alleen de eerste prijs op schoolniveau, maar zij werd ook uitgeroepen tot overall winnaar van alle deelnemende scholen.
1 dag geledenOVEZANDE - Priester Brooijmans heeft de waarderingsspeld van de gemeente Borsele ontvangen voor zijn jarenlange inzet. Wethouder Marga van de Plasse reikte de speld zondag 8 juni uit aan Brooijmans tijdens een feestelijke Eucharistieviering in de R.K. kerk van Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart te Ovezande. Brooijmans werd 60 jaar geleden, op donderdag 12 juni, tot priester gewijd en mag zich nu Heer van Borsele noemen.
1 dag geledenGOES - Het echtpaar Verdonk-Kopmels uit Goes was maandag 9 juni precies 65 jaar getrouwd. Burgemeester Cees van den Bos feliciteerde het echtpaar een dag later met hun briljanten huwelijksfeest. Hij nam een mooi verrassingspakket voor ze mee.
1 dag geledenGOES - Voor duizenden eindexamenleerlingen in Zeeland is het vandaag een spannende dag: ze horen of ze geslaagd of gezakt zijn. Wij hopen veel vlaggen te zien! Je mag een leuke foto van jezelf met naam, woonplaats, school en welk diploma je hebt sturen naar internetbode.nl/geslaagd.
1 dag geleden