
Tweede editie van Trekker Light Tour door gemeente Veere
AAGTEKERKE - Voor de tweede keer vindt er in Veere een Trekker Light Tour plaats. Op vrijdag 27 december rijdt een grote hoeveelheid trekkers in een verlichte stoet door acht kernen van de gemeente Veere.
De organisatie is in handen van stichting Trekkertrek Aagtekerke in samenwerking met AJK Walcheren.
De start is om 17.30 uur bij Agrarisch Handelsbedrijf Cevaal in Grijpskerke. Daarna rijdt de stoet door Buttinge, Serooskerke, Gapinge, Vrouwenpolder, Oostkapelle, Aagtekerke, Domburg en het eindpunt Kasteel van Batavia in Westkapelle. In Vrouwenpolder, Oostkapelle en Domburg is er een stop.
Optreden
In het Kasteel van Batavia wordt de tocht afgesloten met een optreden van coverband Bad Shoes.
In Westkapelle is er op dezelfde avond een Fiets Light Tour. De verlichte optocht met fietsen, steps en skelters gaat onder meer langs het Wozoco in Westkapelle. De start van deze tocht is om 19.00 uur op het Abraham Calandplein. Deelname is gratis en voor alle leeftijden.
Meer uit Middelburg
VLISSINGEN - In het Maritiem Muzeeum Zeeland in Vlissingen mocht burgemeester Bas van den Tillaar donderdag het monumentale wandkleed 'Draden van ons Nederlandse slavernijverleden Zeeland gepresenteerd' onthullen. Acht maanden is er op verschillende locaties in Zeeland door honderden vrijwilligers aan dit kleed, naar ontwerp van Middelburgse kunstenaar Liesbeth Labeur, gewerkt.
1 uur geledenMELISKERKE - Bij Meliskerke zijn vrijdag aan het einde van de ochtend een auto en bestelbus op elkaar gebotst, waarna de hulpdiensten een persoon uit de sloot moesten halen. In totaal raakten drie personen gewond. De bestelbus belandde in de sloot.
3 uur geledenARNEMUIDEN - Een personenauto is donderdag aan het begin van de avond bij Arnemuiden in de sloot beland. Volgens de politie was de bestuurder onder invloed.
9 uur geledenSEROOSKERKE - Zwembad De Goudvijver in Serooskerke is het nieuwe seizoen extra feestelijk begonnen. Het buitenbad is deze meivakantie met prachtig weer én een nieuw waterspraypark geopend. "We hadden al jaren een nieuw speeltoestel op ons verlanglijstje staan en we zijn heel blij dat het er nu is", vertelt bedrijfsleider Iris Oomkens van De Goudvijver.
1 dag geledenDOMBURG/VEERE - In de nieuwe Michelin reisgids krijgt Domburg 2 sterren en Veere 1 ster.
1 dag geledenGRIJPSKERKE - De 29e editie van festival Hrieps in Grijpskerke begint vrijdag (2 mei) met Junior Hrieps, van 9.30 tot 18.30 uur. Daarna volgt van 19.00 tot 23.00 uur het kroastbal. Zaterdag treden er, verdeeld over zeven podia, 52 verschillende artiesten en bands op. Dat zijn bijvoorbeeld Emma Heesters, Suzan & Freek, Miss Montreal, Snollebollekes, Frans Bauer, Jan Smit en Jorieke Sterken.
1 dag geledenMIDDELBURG - Diverse hulpdiensten zijn woensdagavond ingezet voor een noodsituatie bij een huisartsenpost in Middelburg. De patiënt is per ambulance naar een ziekenhuis gebracht.
1 dag geleden