Tweede editie van Samen Spelen in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt organiseert woensdag 27 maart samen met de twee basisscholen in het dorp de tweede editie van Samen Spelen.
Deze bijzondere dag wordt geopend door de jongste en de oudste deelnemer. "Bijzonder omdat zo'n 300 kinderen van beide basisscholen en van alle groepen een spelletje gaan spelen met een paar honderd oudere inwoners van Sint-Annaland", stelt Jack Westdorp namens Anna Zorgt. Verspreid over vijf locaties gaan jong en oud gezamenlijk spelletjes spelen. "Het is een waardevol leertraject voor de jongeren, om vroegtijdig te ervaren wat het betekent om naar elkaar om te kijken. Dat kan al heel eenvoudig door het spelen van een spel." De eerste editie van vorig jaar kreeg veel positieve reacties en daarom werd besloten een tweede editie te organiseren.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De kermis draait al sinds woensdag volop en Sint-Annaland loopt daarmee langzaam warm voor het feestweekend. Op zaterdag 8 augustus is het weer tijd voor de jaarlijkse braderie.
2 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De voorbereidingen voor de bouw van het nieuwe Bravis ziekenhuis op De Bulkenaar gaan een nieuwe fase in. Vanaf maandag 17 augustus start de gemeente Roosendaal met het bouwrijp maken van het terrein. De daadwerkelijke bouw van het ziekenhuis staat gepland voor oktober.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat toch niet vrijdagmiddag open, wat Rijkswaterstaat eerder deze week wel had beloofd. De werkzaamheden lopen iets uit, waardoor het verkeer naar verwachting pas vanaf zaterdagochtend 06.00 uur weer over de hoofdrijbaan kan rijden. Meteen daarna gaat de parallelweg dicht.
10 uur geledenSINT-ANNALAND - Muziek, gezelligheid en een bomvol Havenplein. Dat is wat bezoekers op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus kunnen verwachten tijdens de vijfde editie van het Havenplein Festival. Het gratis feest valt traditiegetrouw samen met de kermis en jaarlijkse braderie en is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de evenementenkalender van Sint-Annaland.
1 dag geledenTHOLEN - Automobilisten die in België tanken, profiteren vanaf woensdag van een nog groter voordeel. Het prijsverschil met Nederland loopt op tot ruim 70 cent per liter benzine.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat vrijdagmiddag na een afsluiting van vijf weken weer open. Volgens Rijkswaterstaat verlopen de werkzaamheden volgens planning en is het onderhoud op tijd afgerond.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De kermis in Sint-Maartensdijk is nog maar net afgelopen of de volgende dient zich alweer aan. Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 augustus staat het Havenplein in Sint-Annaland vier dagen lang in het teken van een gezellige mix van attracties, spelletjes en lekkernijen.
2 dagen geleden