Tweede editie van Samen Spelen in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt organiseert woensdag 27 maart samen met de twee basisscholen in het dorp de tweede editie van Samen Spelen.
Deze bijzondere dag wordt geopend door de jongste en de oudste deelnemer. "Bijzonder omdat zo'n 300 kinderen van beide basisscholen en van alle groepen een spelletje gaan spelen met een paar honderd oudere inwoners van Sint-Annaland", stelt Jack Westdorp namens Anna Zorgt. Verspreid over vijf locaties gaan jong en oud gezamenlijk spelletjes spelen. "Het is een waardevol leertraject voor de jongeren, om vroegtijdig te ervaren wat het betekent om naar elkaar om te kijken. Dat kan al heel eenvoudig door het spelen van een spel." De eerste editie van vorig jaar kreeg veel positieve reacties en daarom werd besloten een tweede editie te organiseren.
Meer uit Tholen
THOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.
15 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!
19 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De grote optocht trok zaterdagmiddag weer door Oud-Vossemeer. Veel deelnemers haakten in op Valentijnsdag en het motto van dit jaar: 'T ies is gebroke! Bekijk onderaan dit artikel foto's van de optocht.
23 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De rechtbank heeft de gemeente Tholen teruggefloten voor het eerder beoogde hotel op het havenplateau. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak tussen de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders. Het hotelplan is al even van de baan: de ontwikkelaar heeft nu een woontoren met wooneenheden voor ogen. Maar de juridische procedure liep door.
3 dagen geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
3 dagen geleden