Twee personen bekneld in voertuig na botsing op Postweg
THOLEN - Op de Postweg in Tholen is zaterdag aan het einde van de avond een auto in een droge sloot terecht gekomen na een aanrijding met een bestelbusje. Hierbij zijn twee personen bekneld komen te zitten. Dat meldt Veiligheidsregio Zeeland.
Een auto is zaterdagavond op de Postweg in Tholen frontaal in botsing gekomen met een bestelbusje en in een droge sloot terecht gekomen. Diverse hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse, waaronder twee voertuigen van de brandweer. Zowel in het bestelbusje als in de auto, was een persoon bekneld komen te zitten.
Rond 22.50 uur kon de brandweer de persoon die bekneld zat in het busje, een 40-jarige man uit Poortvliet, bevrijden. Het slachtoffer werd vervolgens overgedragen aan het aanwezige ambulance personeel. Even voor 23.20 kon de veiligheidsregio melden dat ook de tweede persoon die in de auto bekneld zat, een 29-jarige vrouw uit Stavenisse, bevrijd was. Ook dit slachtoffer is overgedragen aan het ambulancepersoneel. Beide slachtoffers zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
Het is nog niet duidelijk wat de oorzaak van het ongeval was. De verkeersdienst van de politie doet onderzoek naar de toedracht.
Meer uit Tholen
THOLEN - Woensdag mochten alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Sinds 21.00 zijn de stembussen gesloten. Het is nu wachten op de uitslag. Lees er alles over in onze liveblog.
5 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Door een lekkage hebben inwoners van Sint Philipsland mogelijk last van een lage waterdruk. Brabant Water werkt momenteel aan een oplossing. De storing wordt naar verwachting in de loop van de middag opgelost.
9 uur geledenTHOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.
10 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Weet je nog niet op welke partij je gaat stemmen? Alle deelnemende partijen hebben zich in de verkiezingskrant van de Thoolse Bode voorgesteld. Hieronder zetten we de negen fracties en hun boodschap aan de kiezers nog eens op een rij. Zo kun je alle partijen gemakkelijk vergelijken.
1 dag geledenTHOLEN - Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Twintigduizend Tholenaren mogen dan hun stem uitbrengen om de koers van de gemeente te bepalen. Inwoners kunnen terecht bij zeventien stembureaus verspreid over alle kernen. Ook rijdt er een mobiel stembureau langs verschillende locaties. Een compleet overzicht van alle stembureaus staat onderaan dit artikel.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen kiest woensdag een nieuwe gemeenteraad. Tijd voor een opfriscursus: hoe ziet de huidige raad er ook weer uit en wie zitten er nu in het college van burgemeester en wethouders? Een overzicht van de zetelverdeling en het dagelijks bestuur in Tholen.
1 dag geleden