Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs

Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs

THOLEN - Het lijkt allemaal een heel gewone donderdag te zijn op obs De Casembroot. Juf Anne-Mieke begint om 8:45 uur met groep 3 aan het lezen en juf Carla legt de CITO boekjes voor rekenen in groep 7 op tafel. En ineens halen 3 kinderen de party-poppers tevoorschijn, overal confetti en het feest kan beginnen!

In de Corona-tijd waren Anne-Mieke Reedijk en Carla Westdorp 25 jaar werkzaam in het onderwijs. Omdat er toen geen feestje gegeven mocht worden, dachten ze dat ze genoegen moesten nemen met een cadeaubon en een bos bloemen. Des te groter was de verrassing afgelopen donderdag. “Ineens stond Janet (de directeur) in de groep, vloog er confetti door de lucht en werd ik gefeliciteerd door de kinderen”, zegt Anne-Mieke. Op het plein stonden alle kinderen klaar om ze toe te zingen en een cadeau te overhandigen. Daarna startten er voor alle groepen diverse wprkshops: drums, vilten, wilgentakken knippen en vlechten, zaadbommetjes maken, longboards, bootcamp, boksen, lappie lapstok. Tussendoor overheerlijke cupcakes met 25 jaar erop en de overheerlijke pannenkoeken door de ouders gebakken. “Het was voor ons een onvergetelijke dag!”, zegt Carla.

Meer uit Tholen

14e Snerttocht biedt vier wandelroutes door Smerdiekse polders en dijken

SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.

11 uur geleden
Tholense Boys speelt wéér gelijk, SC Stavenisse maakt comeback bijna compleet [SPEELRONDE 9]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.

19 uur geleden
Tholen zet in op inclusieve speeltuinen: ‘Geen kind mag zich buitengesloten voelen’

THOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.

1 dag geleden
Twan jeugdkampioen bij tentoonstelling Vogelvreugd met kleurgrasparkiet

SINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Daniëlle en Stefanie: ‘We wilden het juist menselijker maken’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het oude stoomgemaal bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Ineke Schippers naar voren geschoven als lijsttrekker Algemeen Belang Tholen

THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.

3 dagen geleden