Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs
THOLEN - Het lijkt allemaal een heel gewone donderdag te zijn op obs De Casembroot. Juf Anne-Mieke begint om 8:45 uur met groep 3 aan het lezen en juf Carla legt de CITO boekjes voor rekenen in groep 7 op tafel. En ineens halen 3 kinderen de party-poppers tevoorschijn, overal confetti en het feest kan beginnen!
In de Corona-tijd waren Anne-Mieke Reedijk en Carla Westdorp 25 jaar werkzaam in het onderwijs. Omdat er toen geen feestje gegeven mocht worden, dachten ze dat ze genoegen moesten nemen met een cadeaubon en een bos bloemen. Des te groter was de verrassing afgelopen donderdag. “Ineens stond Janet (de directeur) in de groep, vloog er confetti door de lucht en werd ik gefeliciteerd door de kinderen”, zegt Anne-Mieke. Op het plein stonden alle kinderen klaar om ze toe te zingen en een cadeau te overhandigen. Daarna startten er voor alle groepen diverse wprkshops: drums, vilten, wilgentakken knippen en vlechten, zaadbommetjes maken, longboards, bootcamp, boksen, lappie lapstok. Tussendoor overheerlijke cupcakes met 25 jaar erop en de overheerlijke pannenkoeken door de ouders gebakken. “Het was voor ons een onvergetelijke dag!”, zegt Carla.
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.
30 minuten geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
3 uur geledenSTAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.
21 uur geledenSINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
1 dag geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
1 dag geledenPOORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geleden