Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs

Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs

THOLEN - Het lijkt allemaal een heel gewone donderdag te zijn op obs De Casembroot. Juf Anne-Mieke begint om 8:45 uur met groep 3 aan het lezen en juf Carla legt de CITO boekjes voor rekenen in groep 7 op tafel. En ineens halen 3 kinderen de party-poppers tevoorschijn, overal confetti en het feest kan beginnen!

In de Corona-tijd waren Anne-Mieke Reedijk en Carla Westdorp 25 jaar werkzaam in het onderwijs. Omdat er toen geen feestje gegeven mocht worden, dachten ze dat ze genoegen moesten nemen met een cadeaubon en een bos bloemen. Des te groter was de verrassing afgelopen donderdag. “Ineens stond Janet (de directeur) in de groep, vloog er confetti door de lucht en werd ik gefeliciteerd door de kinderen”, zegt Anne-Mieke. Op het plein stonden alle kinderen klaar om ze toe te zingen en een cadeau te overhandigen. Daarna startten er voor alle groepen diverse wprkshops: drums, vilten, wilgentakken knippen en vlechten, zaadbommetjes maken, longboards, bootcamp, boksen, lappie lapstok. Tussendoor overheerlijke cupcakes met 25 jaar erop en de overheerlijke pannenkoeken door de ouders gebakken. “Het was voor ons een onvergetelijke dag!”, zegt Carla.

Meer uit Tholen

Op de werkvloer bij Hendrickx Constructie: ‘Je bent van begin tot het einde betrokken bij een project’ [OP DE WERKVLOER]

OSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.

15 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De Paasdijkweg bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

18 uur geleden
Van slikken en schorren tot bloeiend dorp: De geschiedenis van Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.

1 dag geleden
Bestuurder raakt bekneld na botsing tegen een boom in Poortvliet

POORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
Nieuwe dienstregeling Connexxion, extra rit tussen Poortvliet en Sommelsdijk

THOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.

1 dag geleden
Cees (71) is het meesterbrein achter het Stallandse volkslied ‘Altyt bet groeyende’

BERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."

2 dagen geleden
Popkoor Voix en Cultikoor bundelen krachten voor gratis kerstconcert

OUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.

2 dagen geleden