Twee juffen obs De Casembroot 25 jaar in het onderwijs
THOLEN - Het lijkt allemaal een heel gewone donderdag te zijn op obs De Casembroot. Juf Anne-Mieke begint om 8:45 uur met groep 3 aan het lezen en juf Carla legt de CITO boekjes voor rekenen in groep 7 op tafel. En ineens halen 3 kinderen de party-poppers tevoorschijn, overal confetti en het feest kan beginnen!
In de Corona-tijd waren Anne-Mieke Reedijk en Carla Westdorp 25 jaar werkzaam in het onderwijs. Omdat er toen geen feestje gegeven mocht worden, dachten ze dat ze genoegen moesten nemen met een cadeaubon en een bos bloemen. Des te groter was de verrassing afgelopen donderdag. “Ineens stond Janet (de directeur) in de groep, vloog er confetti door de lucht en werd ik gefeliciteerd door de kinderen”, zegt Anne-Mieke. Op het plein stonden alle kinderen klaar om ze toe te zingen en een cadeau te overhandigen. Daarna startten er voor alle groepen diverse wprkshops: drums, vilten, wilgentakken knippen en vlechten, zaadbommetjes maken, longboards, bootcamp, boksen, lappie lapstok. Tussendoor overheerlijke cupcakes met 25 jaar erop en de overheerlijke pannenkoeken door de ouders gebakken. “Het was voor ons een onvergetelijke dag!”, zegt Carla.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ben jij dé WK-kenner van de regio? Doe mee met de WK-prijsvraag van Uitgeverij de Bode en win een LG televisie!
1 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ooit waren er 23 weervissers actief op de Oosterschelde, nu is er nog maar één: Henk van Schilt, schoonzoon van Cor van Dort, de bekendste weervisser van Bergen op Zoom, die in september 2025 overleed op 93-jarige leeftijd.
6 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.
23 uur geledenPOORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning met bijbehorend erf aan de Van den Bosstraat in Sint-Annaland voor drie maanden te sluiten. Begin april trof de politie in de woning een professionele hennepkwekerij aan met honderden hennepplanten. De sluiting gaat in op 28 mei.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast.
1 dag geleden