Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee jongeren aangehouden voor bedreiging

Twee jongeren aangehouden voor bedreiging

VROUWENPOLDER - Twee jongens van 17 jaar uit Kamperland en Aalsmeer zijn zaterdagavond 28 mei aangehouden op verdenking van bedreiging. De politie doet onderzoek en vraagt mensen die bedreigd zijn of getuigen zijn geweest zich te melden.

Agenten kregen rond 21.40  uur van meerdere jongeren in Vrouwenpolder meldingen dat twee jongens hen hadden bedreigd en dat  zij mogelijk ook een mes bij zich hadden. Getuigen gaven de signalementen van de jongens door en daarop zijn de agenten in de omgeving naar ze op zoek gegaan. Daarbij hebben ze hulp gekregen van een getuige die een van de jongens op een fietspad had tegengehouden. Daarbij was een mes weggegooid. Beide verdachten zijn na een achtervolging aangehouden. Het mes is in beslag genomen.

Iets gezien?
De politie onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich via 0900 – 8844 te melden of via het Politie WhatsApp nummer 06 – 1220 7006.

Meer uit Middelburg

ZIEN: Nieuwe beelden ‘7 Vrouwen en Heren van Veere’ voor stadhuis Veere, publiek geniet mee

VEERE - In Veere is de plaatsing van de beelden '7 Vrouwen en Heren van Veere' in volle gang. De niet-alledaagse operatie voor het stadhuis van Veere verloopt goed, vertelt Priscilla de Jager van de gemeente Veere donderdag.

1 uur geleden
Dertig jaar vrijwillige inzet: Mantelzorgorganisatie Manteling zet bijna 200 vrijwilligers in het zonnetje

MIDDELBURG/DOMBURG - Op donderdag 30 oktober viert Manteling dertig jaar vrijwillige inzet met een feestelijk jubileumevenement voor alle vrijwilligers. De organisatie, die zich inzet voor mantelzorgers en hulpvragers in de gemeenten Middelburg en Veere, zet die dag haar bijna 200 vrijwilligers in het zonnetje. 

6 uur geleden
Nieuwe beelden ‘7 Vrouwen en Heren van Veere’ voor stadhuis Veere, ‘verhaal mag niet verloren gaan’

VEERE - Deze week worden de nieuwe beelden van de '7 Vrouwen en Heren van Veere' geplaatst in de nissen van het stadhuis in Veere. 

1 dag geleden
Hart van Middelburgse wijk Dauwendaele krijgt vorm

MIDDELBURG - Als het aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg ligt, wordt in de wijk Dauwendaele in Middelburg de komende jaren gewerkt aan de voorbereidingen voor Hart van Dauwendaele: een centrale plek in de wijk waar wonen, onderwijs en welzijn samenkomen.

1 dag geleden
Burgemeester Frederiek Schouwenaar ontbijt met Domburgse kleintjes

DOMBURG - Het belang van een goed en gezond ontbijt staat hoog op de maatschappelijke agenda. Om het belang van een gezond ontbijt te benadrukken ontbeet burgemeester Frederiek Schouwenaar van de gemeente Veere vorige week samen met kinderen uit Domburg. 

1 dag geleden
Auto vliegt over de kop na botsing tegen geparkeerde auto’s in Roozenburglaan Middelburg

MIDDELBURG - Op de Roozenburglaan in Middelburg is maandagmiddag een auto over de kop geslagen na een botsing. 

2 dagen geleden
Arnemuiden 3 krijgt met gelijkspel te weinig tegen TTCM

ARNEMUIDEN - De tafeltennissers van Arnemuiden hebben zaterdag een dure nederlaag geleden in de landelijke 2e divisie. Ze verloren de wedstrijd in Bergen op Zoom tegen Het Markiezaat 1 met 7-3.

3 dagen geleden