Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee gewonden bij ongeval Polredijk Vrouwenpolder

Twee gewonden bij ongeval Polredijk Vrouwenpolder

VROUWENPOLDER - Twee personen zijn dinsdagavond gewond geraakt nadat ze met hun auto van de Polredijk bij Vrouwenpolder reden en in een lager gelegen sloot belandden.

Het ongeluk gebeurde rond 21.35 uur toen het voertuig vanuit de richting van Vrouwenpolder naar Veere reed. Bij een bocht raakte de auto van de weg, botste tegen een verkeersbord en belandde een stuk lager op zijn kop in een sloot. Na de melding van het ongeval werden diverse brandweerploegen, politie-eenheden en de ambulancedienst opgeroepen.

In eerste instantie werd de oproep voor brandweerduikers ingetrokken, maar voor de zekerheid werden de duikers even later toch ter plekke gevraagd om de sloot nog even te controleren op eventuele andere slachtoffers die niet in het voertuig hadden gezeten. Gelukkig werd er niemand aangetroffen. De ambulancedienst heeft de gewonden naar het ziekenhuis gebracht.

Een bergingsbedrijf heeft de zwaar beschadigde auto uit de sloot getakeld. Rond 23.00 uur kon het wrak worden afgevoerd. De weg was in de tussentijd volledig afgesloten voor het verkeer. De politie zorgde voor een omleiding.

Meer uit Middelburg

Hubo Serooskerke viert zaterdag 20-jarig bestaan met feestdag vol kortingen

SEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.

1 uur geleden
Studenten lanceren sieradenhouder

MIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.

6 uur geleden
Kermis in Westkapelle, een traditie uit de Middeleeuwen

WESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.

8 uur geleden
Succes voor MTV turnsters in Kapelle

MIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen. 

22 uur geleden
Guillermo van Pamelen 3e bij Duits Kampioenschap

MIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.

1 dag geleden
Make-over voor appartementengebouw De Tienden in Zoutelande

ZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande. 

1 dag geleden
Brandweer Arnemuiden wederom in de prijzen

ARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk. 

1 dag geleden