
Twee gewonden bij frontale botsing in Vlissingen
VLISSINGEN - Twee personen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag gewond geraakt bij een frontale botsing op de Hercules Segherslaan. De vermoedelijke oorzaak is een voorrangsfout.
Het ongeval gebeurde omstreeks 00.20 uur net na de kruising met de Rubenslaan. Ter hoogte van een wegversmalling kwamen de twee bestuurders frontaal met elkaar in botsing. Door de klap verloor een van de betrokken voertuig zijn linkervoorwiel. De toegesnelde agenten hebben direct de kruising afgezet en het verkeer langs de Govert Flincklaan gestuurd. De toegesnelde ambulancebroeders hebben de beide betrokkenen onderzocht en meegenomen naar het ziekenhuis.
De politie heeft bij alle betrokkenen een blaastest afgenomen. De resultaten waren negatief. De beide auto’s raakten zwaar beschadigd en zijn door een bergingsbedrijf afgesleept. De oorzaak van het ongeval is vermoedelijk een voorrangsfout
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
1 uur geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
2 uur geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
2 uur geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
20 uur geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
23 uur geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
1 dag geleden