Twee gewonden bij eenzijdig ongeluk Sint Maartensdijk
SINT MAARTENSDIJK- Bij een eenzijdig ongeluk bij Sint Maartensdijk zijn vannacht twee personen gewond geraakt. Beide slachtoffers zijn per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Bij een eenzijdig ongeluk bij Sint Maartensdijk zijn afgelopen nacht twee personen gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 0:15 uur op de Vierde Dijk bij Sint Annaland. Een personenauto kwam daar uit de richting van de Plaatweg toen de automobilist de macht over het stuur verloor.
De auto schoot van de weg en belandde enkele meters lager bij een sloot. Bij het ongeluk raakten de inzittenden bekneld. De brandweer moest eraan te pas komen om de twee betrokkenen te bevrijden. Ook was de traumahelikopter uit Rotterdam ter plaatse gekomen om medische assistentie te verlenen.
Uiteindelijk werden beide slachtoffers per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Ook reed bij een van de ambulances een trauma-arts mee naar het ziekenhuis. Team verkeer van de politie doet onderzoek naar het ongeluk. Een berger zal ter plaatse komen om de auto te bergen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
20 uur geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
1 dag geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
1 dag geledenTHOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In de donkere decembermaand zorgt PJZ Tholen Sint-Philipsland opnieuw voor licht op het eiland. Voor de derde keer organiseert de jongerenvereniging een landbouw lichtjestour. Op vrijdag 19 december rijdt een lange stoet van feestelijk verlichte trekkers door verschillende dorpen.
2 dagen geleden