Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee gewonden bij aanrijding tussen auto en scooter op de Kastelijnseweg

Twee gewonden bij aanrijding tussen auto en scooter op de Kastelijnseweg

SINT-MAARTENSDIJK - Bij een botsing op de Kastelijnseweg in Sint-Maartensdijk zijn dinsdagmiddag twee mensen gewond geraakt. Een auto en een scooter raakten betrokken bij het ongeval. Over de oorzaak van het ongeluk is niets bekend.

Het voorval vond plaats aan de zuidwestzijde van Sint-Maartensdijk in het buitengebied. Aan het begin van de middag ontvingen de autoriteiten een melding van een ongeval op de Kastelijnseweg. Ter plaatse bleek het te gaan om een botsing tussen een auto en een scooter. “De bestuurster en de passagier van de scooter zijn ter plekke door de ambulancedienst behandeld”, zo laat de politie weten. De details omtrent de aard en ernst van hun verwondingen zijn niet bekend.


Lees ook

37-jarige Tholenaar slaat, bijt en bespuugt beveiliger in Bergen op Zoom

Meer uit Tholen

Zwembad De Spetter kan vanaf donderdag weer open na nieuw herstelwerk

THOLEN - Het buitenbad De Spetter in Tholen gaat vanaf donderdag weer open. Ook de zwemlessen starten dan weer. Het zwembad was sinds maandag gesloten vanwege herstelwerkzaamheden. De beschermlaag op het tegelwerk liet los. Er is inmiddels een nieuwe coating aangebracht, waardoor het bad weer veilig open kan.

5 uur geleden
Minimumloon omhoog, strengere regels voor telemarketing en hogere huren: dit verandert vanaf vandaag

THOLEN - Van een hoger minimumloon en strengere regels voor telemarketing tot veranderingen voor huurders, gastouders en vrachtwagenchauffeurs. Per 1 juli treden verschillende nieuwe wetten en regelingen in werking. Dit zijn de belangrijkste wijzigingen op een rij.

6 uur geleden
Sensoren uit Sint-Annaland gaan ammoniak in Zeeland in kaart brengen

SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start een tweejarige pilot om ammoniak en de luchtkwaliteit in Zeeland nauwkeuriger in kaart te brengen. Door satellietdata, grondmetingen en kunstmatige intelligentie te combineren moet een gebiedsdekkend beeld ontstaan. Dat geeft meer inzicht in de effecten van maatregelen voor natuurherstel en stikstofreductie. De sensoren voor de pilot worden geproduceerd in Sint-Annaland.

1 dag geleden
Geen water, stroom of riool: Eerste natuurtoiletten van Zeeland geopend in Tholen

THOLEN - Geen waterleiding, stroom of riool, maar toch een volwaardig openbaar toilet. Aan de Oesterdam bij Tholen zijn donderdag de allereerste natuurtoiletten van Zeeland geopend. Dit gebeurde samen met MDL Fonds (Maag Darm Lever), die zich inzet voor meer natuurtoiletten in Nederland.

1 dag geleden
Na de hitte volgt verkoeling, maar kans op tropische temperaturen keert in juli terug

ZEELAND - Na een bloedhete periode met temperaturen ruim boven de 30 graden is het weer voorlopig een stuk aangenamer. Toch hoeven zonliefhebbers niet lang te treuren: volgens Weeronline neemt de kans op warm en zelfs tropisch zomerweer later in juli alweer toe.

2 dagen geleden
Joachim wil Tholen in beweging brengen met calisthenicspark: ‘De locatie was een uitdaging’

THOLEN - Aan de Oesterputten is een nieuw calisthenicspark geopend, een openbare sportplek met toestellen waarop mensen kunnen trainen. Initiatiefnemer Joachim Wisse liep al jaren rond met het plan om zo'n voorziening naar Tholen te halen. "De ambitie is dat dit park uitgroeit tot meer dan alleen een sportvoorziening."

2 dagen geleden
Martin van den Bovenkamp nieuwe gemeentesecretaris gemeente Tholen

THOLEN - Martin van den Bovenkamp wordt per 1 september de nieuwe gemeentesecretaris en algemeen directeur van de gemeente Tholen. Hij volgt Jan Fraanje op, die in september met pensioen gaat.

2 dagen geleden