Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee gewonden bij aanrijding tussen auto en scooter op de Kastelijnseweg

Twee gewonden bij aanrijding tussen auto en scooter op de Kastelijnseweg

SINT-MAARTENSDIJK - Bij een botsing op de Kastelijnseweg in Sint-Maartensdijk zijn dinsdagmiddag twee mensen gewond geraakt. Een auto en een scooter raakten betrokken bij het ongeval. Over de oorzaak van het ongeluk is niets bekend.

Het voorval vond plaats aan de zuidwestzijde van Sint-Maartensdijk in het buitengebied. Aan het begin van de middag ontvingen de autoriteiten een melding van een ongeval op de Kastelijnseweg. Ter plaatse bleek het te gaan om een botsing tussen een auto en een scooter. “De bestuurster en de passagier van de scooter zijn ter plekke door de ambulancedienst behandeld”, zo laat de politie weten. De details omtrent de aard en ernst van hun verwondingen zijn niet bekend.


Lees ook

37-jarige Tholenaar slaat, bijt en bespuugt beveiliger in Bergen op Zoom

Meer uit Tholen

Cultuurplein Tholen stopt: ‘Nieuwe wind bij gemeente laat minder ruimte voor ons’

THOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.

5 uur geleden
Klaassen vertelt: ‘Wij bieden volledige mondzorg onder één dak’ [COLUMN]

[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.

6 uur geleden
Carnaval Grôôt Pesôôt 2026: Dit is de route en hoe laat de optocht begint

OUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.

9 uur geleden
Kou slaat toe met Woaidaehen, mogelijk ook natte sneeuw: ‘Af en toe schijnt de zon’

OUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.

1 dag geleden
Eindelijk wint Tholense Boys weer eens, Flupland en SPS boeken klinkende zege [SPEELRONDE 13 & 15]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Tholenaar (19) verdacht van verspreiden IS-propaganda en aanzetten tot terrorisme

THOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.

2 dagen geleden
Zeeuwse gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet, opvolger al in beeld

ZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.

2 dagen geleden