Twee duels schorsing voor Almere-spelers Guillaume en Visus
ZEIST (ANP) - Almere City FC kan de komende twee competitiewedstrijden niet beschikken over Baptiste Guillaume en Ricardo Visus. De Belgische aanvaller en Spaanse verdediger kregen zaterdag in de met 1-0 verloren thuiswedstrijd tegen AZ allebei een directe rode kaart. De onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal veroordeelde beide spelers maandag tot een uitsluiting van drie wedstrijden, waarvan één wedstrijd voorwaardelijk.
Guillaume trapte verdediger Wouter Goes opzichtig na. Visus kreeg rood voor een tackle van achteren. Het tweetal mist vrijdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard en acht dagen later het thuisduel met PSV.
Het is nog niet duidelijk welke straf AZ-speler Maxim Dekker krijgt. Hij zette in de achttiende minuut bij de zijlijn een veel te hoge en harde tackle in. Ook hij werd met een directe rode kaart weggestuurd door scheidsrechter Martin van den Kerkhof. AZ ging maandag niet akkoord met het strafvoorstel.
NAC mist zondag tegen Ajax Enes Mahmutovic. De Luxemburgse verdediger ontving vrijdag in het uitduel met FC Groningen direct rood en is voor één wedstrijd geschorst.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
7 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
7 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
9 uur geleden