Twee duels schorsing voor Almere-spelers Guillaume en Visus
ZEIST (ANP) - Almere City FC kan de komende twee competitiewedstrijden niet beschikken over Baptiste Guillaume en Ricardo Visus. De Belgische aanvaller en Spaanse verdediger kregen zaterdag in de met 1-0 verloren thuiswedstrijd tegen AZ allebei een directe rode kaart. De onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal veroordeelde beide spelers maandag tot een uitsluiting van drie wedstrijden, waarvan één wedstrijd voorwaardelijk.
Guillaume trapte verdediger Wouter Goes opzichtig na. Visus kreeg rood voor een tackle van achteren. Het tweetal mist vrijdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard en acht dagen later het thuisduel met PSV.
Het is nog niet duidelijk welke straf AZ-speler Maxim Dekker krijgt. Hij zette in de achttiende minuut bij de zijlijn een veel te hoge en harde tackle in. Ook hij werd met een directe rode kaart weggestuurd door scheidsrechter Martin van den Kerkhof. AZ ging maandag niet akkoord met het strafvoorstel.
NAC mist zondag tegen Ajax Enes Mahmutovic. De Luxemburgse verdediger ontving vrijdag in het uitduel met FC Groningen direct rood en is voor één wedstrijd geschorst.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
17 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
17 uur geleden