Twee duels schorsing voor Almere-spelers Guillaume en Visus
ZEIST (ANP) - Almere City FC kan de komende twee competitiewedstrijden niet beschikken over Baptiste Guillaume en Ricardo Visus. De Belgische aanvaller en Spaanse verdediger kregen zaterdag in de met 1-0 verloren thuiswedstrijd tegen AZ allebei een directe rode kaart. De onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal veroordeelde beide spelers maandag tot een uitsluiting van drie wedstrijden, waarvan één wedstrijd voorwaardelijk.
Guillaume trapte verdediger Wouter Goes opzichtig na. Visus kreeg rood voor een tackle van achteren. Het tweetal mist vrijdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard en acht dagen later het thuisduel met PSV.
Het is nog niet duidelijk welke straf AZ-speler Maxim Dekker krijgt. Hij zette in de achttiende minuut bij de zijlijn een veel te hoge en harde tackle in. Ook hij werd met een directe rode kaart weggestuurd door scheidsrechter Martin van den Kerkhof. AZ ging maandag niet akkoord met het strafvoorstel.
NAC mist zondag tegen Ajax Enes Mahmutovic. De Luxemburgse verdediger ontving vrijdag in het uitduel met FC Groningen direct rood en is voor één wedstrijd geschorst.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
5 uur geleden