Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee doden lagen al langere tijd in woning in Nijmegen

Twee doden lagen al langere tijd in woning in Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - De twee doden die zaterdag werden gevonden in een woning aan de Spieghelhof in Nijmegen, lagen daar waarschijnlijk al langere tijd. Dat zegt de politie. "We vermoeden dat ze daar langer dan weken lagen, dat gaat richting maanden. Hoe lang exact is nog niet te zeggen, maar wel een periode."

De politie doet sinds het begin van de middag onderzoek in en rondom het huis. Ze was daar heen gegaan na een melding van een buurtbewoner die een vreemde lucht rook. In het huis troffen agenten twee doden aan. Wie zij zijn, is nog onduidelijk. "Omdat de lichamen er al langere tijd lagen, maakt dat het complexer om onderzoek te doen en hen te identificeren." De woordvoerder verwacht dat de identificatie nog een aantal dagen zal duren.

Het is verder ook nog onduidelijk hoe de personen om het leven zijn gekomen en of er sprake is van een misdrijf.

Volgens regionale media zouden de overleden mensen een moeder en haar dochter zijn, zo zeggen buurtbewoners tegen de Gelderlander en Omroep Gelderland. Tegen de omroep zeggen omwonenden dat de moeder rond de 60 jaar en de dochter tussen de 35 en 40 jaar zou zijn.

Meer uit Binnenland

Advocaten willen Corné H. via kort geding in tbs-kliniek krijgen

VUGHT (ANP) - Corné H., veroordeeld wegens een urenlange gijzeling in een café in Ede, moet zo snel mogelijk naar een tbs-kliniek. Daar kan hij de hulp en behandeling krijgen die hij nodig heeft. Om dat te bereiken hebben zijn advocaten een kort geding aangespannen. Een van hen, Petra Breukink, bevestigt dat na berichtgeving van Omroep Brabant. De man is onberekenbaar en is een gevaar voor zichzelf en anderen, stelt Breukink.

35 minuten geleden
RVD: Máxima is weer beter, hervat werkzaamheden

DEN HAAG (ANP) - Koningin Máxima is hersteld van haar griep en hervat haar werkzaamheden. Dat laat de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) weten. De koningin zegde donderdag en vrijdag afspraken af, omdat ze ziek was.

1 uur geleden
Tot in de middag code geel in het noordoosten wegens gladheid

DE BILT (ANP) - In het noorden en noordoosten van het land kan het maandag plaatselijk glad zijn door ijzel. Die gladheid is in de middag op de meeste plaatsen weer voorbij. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Groningen, Drenthe, Friesland en de Waddeneilanden.

3 uur geleden
Nederlandse Roselilah wint Grammy met nummer van Kendrick Lamar

LOS ANGELES (ANP) - De Nederlandse producer Roshwita Bacha, beter bekend onder haar artiestennaam Roselilah, heeft een Grammy gewonnen voor haar samenwerking met de Amerikaanse rapper Kendrick Lamar. Het nummer luther, waarop ook zangeres SZA te horen is, kreeg een onderscheiding voor Record of the Year.

3 uur geleden
Grote woningbrand in Rockanje geblust

ROCKANJE (ANP) - De grote woningbrand in Rockanje (Zuid-Holland) is onder controle. De brandweer gaf rond 23.40 uur het sein brand meester, meldt de veiligheidsregio. Bij de brand raakte een persoon gewond. Het betrof de bewoner van het huis waar de brand uitbrak. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht voor controle.

8 uur geleden
MOB: coalitieakkoord heilloze voortzetting van falend beleid

NIJMEGEN (ANP) - Voorzitter Johan Vollenbroek van Mobilisation for the Environment (MOB) vindt het nieuwe coalitieakkoord van D66, VVD en CDA "een heilloze voortzetting van falend beleid".

1 dag geleden
Brand woedt in bedrijfspand in Zuid-Hollandse Alblasserdam

ALBLASSERDAM (ANP) - In het Zuid-Hollandse Alblasserdam woedt een brand in een bedrijfspand, meldt de veiligheidsregio. Die adviseert omwonenden om ramen en deuren te sluiten wegens rookontwikkeling.

1 dag geleden