Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee auto’s botsen op elkaar kruising President Rooseveltlaan

Twee auto’s botsen op elkaar kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN – Twee personenauto’s zijn op een kruising op elkaar gebotst. Na het ongeluk zijn beide voertuigen weggetakeld.

Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Koudekerkseweg met de President Rooseveltlaan. Op zaterdagmiddag rond 13:30 uur botste een auto met een Nederlands kenteken tegen een wagen met een Belgisch kenteken.

Na het ongeluk is een van de inzittenden nagekeken in de ambulance. Uiteindelijk hoefde er niemand mee naar het ziekenhuis. De auto’s zijn door een bergingsbedrijf weggetakeld.

Meer uit Vlissingen

Vrouw met vouwfiets gewond op kruising Gildeweg met President Rooseveltlaan

VLISSINGEN- Bij een ongeval op de kruising van de Gildeweg met de President Roosenveltlaan is zaterdagavond een vrouw op een vouwfiets gewond geraakt. De vrouw kwam, mogelijk na botsing met een voertuig met een buitenlands kenteken, ten val. Hierbij raakte ze gewond. De vrouw is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

1 uur geleden
Gedicht Jaap van Velzen: ‘Het Spui gedempt!’

Zo'n negentien jaar geleden

17 uur geleden
Auto en fatbike met elkaar in botsing in Vlissingen

VLISSINGEN - Bij een verkeersongeluk op de Coosje Buskenstraat in Vlissingen is zaterdagmiddag één persoon lichtgewond geraakt. Vervoer naar een ziekenhuis bleek niet nodig te zijn.

18 uur geleden
Herinneringen uit de oude doos aan muziekvereniging ONDA

RITTHEM - Muziekvereniging ONDA uit Ritthem heeft haar laatste optreden erop zitten. Vanwege het teruglopende ledenaantal zag de vereniging geen andere mogelijkheid dan te stoppen. ONDA heeft maar liefst honderdtwintig jaar bestaan.

1 dag geleden
WIK houdt wandeltocht vanuit Vlissingen

VLISSINGEN - Woensdag (4 juni) organiseert wandelsportvereniging WIK (Willen is Kunnen) een wandeltocht vanuit Vlissingen.

1 dag geleden
Karolingenmarkt in Oost-Souburg: dit is er zaterdag allemaal te doen

OOST-SOUBURG - Rond 10.00 uur zaterdag begint een nieuwe editie van de traditionele Karolingenmarkt in en om de Kanaalstraat, Paspoortstraat en het Oranjeplein in Oost-Souburg.

2 dagen geleden
Werkplaatsweekend ‘Film film film (film film!)’ bij De Baaierd in Vlissingen

VLISSINGEN - Het Hemelvaartsweekend is toch vier dagen lang, dus wie kan er dan géén twee vrijmaken voor Werkplaatsweekend 'Film film film (film film!)'? Zaterdag en zondag, 's ochtends en 's middags, leren deelnemers hun ideeën vertalen naar een filmidee en scenario (voor 5 minuten), verdiept je in filmtaal en pikt de basis van monteren op. Los van elkaar te volgen, maar samen behandelen de Werkplaatsen alles wat je nodig hebt om jouw korte film af te maken.

3 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!