Turnmedailles voor Vlissingse Turn Vereniging
VLISSINGEN - In verschillende turnwedstrijden in de afgelopen twee weekenden haalden meisjes van de Vlissingse Turn Vereniging een aantal gouden, zilveren en bronzen medailles.
Bij de eerste plaatsingswedstrijden op team- en individueel niveau haalde het team dat uitkwam in niveau 4 de gouden medaille. Dit team bestond uit Isha de Witte, Destiny-Jane Vermaas, Eowyn Hageman, Tessel Cosijn, Grejanne Koelewijn en Ariël Tattje (DIOS). Bij het niveau supplement F werd de zilveren teammedaille behaald door het combinatieteam DIOS/VTV bestaande uit Gwenn Geldof, Celina van der Hoek, Imke van Nieuwenhuijzen, Kaylee Kwakkelaar en Lotte van Nieuwenhuijzen. Op individueel niveau won Isha de Witte het goud en Destiny-Vermaas het brons bij de pupillen 2 niveau 4. Eowyn Hageman nam het brons in ontvangst bij de pupillen 1 niveau 4 en ook door Myra Quist werd er een bronzen medaille verdiend bij de junioren E.
Het afgelopen weekend turnden verschillende turnsters van de Vlissingse Turn Vereniging deel in de eerste plaatsingswedstrijd in Fijnaart. Op zaterdag kwam categorie niveau 7 in actie. Dit team, bestaande uit Eliana Bridgewater, Finda Keita, Meryem Elfassi, Nerena Koorevaar en Rebecca Barbado, behaalde een gouden teammedaille. Individueel haalde Eliana een gouden medaille bij de pupillen 1. Bij de pupillen 2 haalden Finda en Rebecca respectievelijk een gouden en een zilveren medaille. Op zondag startte in de eerste wedstrijdronde het niveau 5 team bestaande uit Rosalie Sebova, Zaya van der Kooij en Liezel Poole. Ook dit team verdiende een gouden medaille. Individueel maakte zij hun feestje compleet, door het hele podium te vullen. Rosalie ontving het goud, Zaya het zilver en Liezel het brons in de categorie pupil 1 niveau 5.
In de tweede wedstrijdronde nam het niveau 5 team bestaande uit Elena Pronk, Valerie Kraan, Femke Lefeber en Savina van der Pol de zilveren teammedaille in ontvangst. Elena mocht individueel het hoogste podium betreden voor de gouden medaille in de categorie pupil 3 niveau 5. Andere top 10 noteringen individueel waren er voor Valerie (5e plaats), Nerena (5e plaats), Meryem (7e plaats), Femke (8e plaats) en Savina (9e plaats). Zie voor meer informatie en foto’s de website en Facebookpagina van de vereniging: www.vtv-vlissingen.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden