Tuinspullen populair bij diefstallen op Tholen
THOLEN - Tuinspullen zijn populair bij diefstallen op Tholen. Op drie locaties was het afgelopen week raak, zo meldt de politie.
De diefstallen vonden plaats aan de Mosselhoekweg, de Jonkheer van Vredenburchlaan en de Oesterstraat en werden gepleegd op 1, 6 en 7 april. De buit bestond uit een barbecue, een loungeset en een tuinset.
De politie verzoekt eventuele getuigen zich te melden op telefoonnummer 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem.
Meer uit Tholen
ZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
17 uur geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
19 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
2 dagen geleden