Tuchel: we wisten dat we zouden winnen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Paris Saint-Germain heeft er nooit aan getwijfeld dat de cruciale wedstrijd in de Champions League bij Manchester United zou worden gewonnen. Dat zei de Duitse trainer Thomas Tuchel, na de zege (1-3) op Old Trafford. "We stellen hoge eisen aan onszelf. Die hebben we waargemaakt."
"Het was noodzakelijk dat we zouden winnen en we wisten dat we zouden winnen", vervolgde Tuchel. "De spelers waren enorm met deze wedstrijd bezig. Dat zag ik van het eerste moment terug. De concentratie, de gedrevenheid, alles was er. Dat we genoeg kwaliteit hebben is natuurlijk duidelijk. Dat hebben we nu op het veld laten zien."
Met nog een speelronde te gaan hebben in groep H nu drie clubs 9 punten, Paris Saint-Germain, Manchester United en Leipzig. Basaksehir is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden