Tuchel: we wisten dat we zouden winnen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Paris Saint-Germain heeft er nooit aan getwijfeld dat de cruciale wedstrijd in de Champions League bij Manchester United zou worden gewonnen. Dat zei de Duitse trainer Thomas Tuchel, na de zege (1-3) op Old Trafford. "We stellen hoge eisen aan onszelf. Die hebben we waargemaakt."
"Het was noodzakelijk dat we zouden winnen en we wisten dat we zouden winnen", vervolgde Tuchel. "De spelers waren enorm met deze wedstrijd bezig. Dat zag ik van het eerste moment terug. De concentratie, de gedrevenheid, alles was er. Dat we genoeg kwaliteit hebben is natuurlijk duidelijk. Dat hebben we nu op het veld laten zien."
Met nog een speelronde te gaan hebben in groep H nu drie clubs 9 punten, Paris Saint-Germain, Manchester United en Leipzig. Basaksehir is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
32 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de officieuze plaatsing voor het WK vrijdag in Warschau niet gevierd. Dat liet aanvaller Cody Gakpo zondag weten aan journalisten in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Als het Nederlands elftal volgend jaar zomer een kans wil maken op de wereldtitel, moeten er volgens Ronald Koeman dingen beter. De bondscoach noemde zondag op een persconferentie een aantal voorbeelden en liet blijken de teleurstellende wedstrijd van vrijdag tegen Polen (1-1) nog niet achter zich te hebben gelaten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil ter voorbereiding op het WK oefenen tegen een Zuid-Amerikaans land. Dat zei bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen van maandag.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de maatregelen tegen beledigende onlineberichten tegen spelers en officials aangescherpt. Dat maakte de FIFA zondag, op de Internationale Dag voor Tolerantie, bekend. De bond benadrukte tevens dat haat en discriminatie geen plaats hebben in het voetbal.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft maandag niet de beschikking over Justin Kluivert voor het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen. De middenvelder heeft vrijdag een blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Polen (1-1) en is teruggekeerd naar zijn club Bournemouth. Dat meldt de KNVB zondag.
5 uur geleden