Tuchel: we wisten dat we zouden winnen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Paris Saint-Germain heeft er nooit aan getwijfeld dat de cruciale wedstrijd in de Champions League bij Manchester United zou worden gewonnen. Dat zei de Duitse trainer Thomas Tuchel, na de zege (1-3) op Old Trafford. "We stellen hoge eisen aan onszelf. Die hebben we waargemaakt."
"Het was noodzakelijk dat we zouden winnen en we wisten dat we zouden winnen", vervolgde Tuchel. "De spelers waren enorm met deze wedstrijd bezig. Dat zag ik van het eerste moment terug. De concentratie, de gedrevenheid, alles was er. Dat we genoeg kwaliteit hebben is natuurlijk duidelijk. Dat hebben we nu op het veld laten zien."
Met nog een speelronde te gaan hebben in groep H nu drie clubs 9 punten, Paris Saint-Germain, Manchester United en Leipzig. Basaksehir is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
20 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
20 uur geleden