Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump vindt het 'te laat' voor tweede debat met Harris

Trump vindt het 'te laat' voor tweede debat met Harris

WILMINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Republikeinse presidentskandidaat Donald Trump gaat niet in op de vraag van zijn Democratische tegenstander Kamala Harris om een tweede keer met elkaar in debat te gaan. Harris had eerder op zaterdag een uitnodiging van nieuwszender CNN aanvaard om op 23 oktober in debat te gaan en riep Trump op hetzelfde te doen.

Tijdens een rally in Wilmington in North Carolina zei Trump dat hij het in principe wel wilde, voor "de goede entertainmentwaarde van een debat", maar dat het "te laat" was. Dat komt volgens de kandidaat doordat op sommige plekken mensen hun stem al kunnen uitbrengen.

Bij vorige verkiezingen vonden rond deze tijd voor de verkiezingen nog wel debatten plaats. Volgens het campagneteam van Harris "is het ongezien in de moderne geschiedenis dat er slechts één presidentieel debat is". Kiezers verdienen nog een debat om te beslissen welke kandidaat ze willen steunen, vindt Harris.

In het eerste en voorlopig enige debat tussen Harris en Trump, op 10 oktober, zette Harris volgens waarnemers de beste prestatie neer. Ook een panel op Fox News, een nieuwszender die Trump gunstig gezind is, riep Harris uit tot "winnaar" van het debat.

Meer uit Buitenland

Netanyahu: Trump ziet mogelijkheden voor deal met Iran

JERUZALEM (ANP/RTR/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt dat de oorlogsdoelen in de strijd met Iran ook bereikt kunnen worden via een overeenkomst. Dat verklaarde de Israëlische premier Benjamin Netanyahu na overleg met Trump in een videoboodschap.

16 minuten geleden
Een dode bij vliegtuigcrash Colombia, tientallen gewonden

BOGOTÁ (ANP) - Bij de crash van een militair vliegtuig in Colombia is één persoon overleden, maakte president Gustavo Petro bekend op X. In totaal zijn 77 mensen in het ziekenhuis opgenomen.

18 minuten geleden
VK ontbiedt Iraanse ambassadeur om spionage in Londen

LONDEN (ANP/AFP) - Het Britse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de Iraanse ambassadeur ontboden om vermeende spionage in Londen. Het Verenigd Koninkrijk spreekt van "roekeloze en ontwrichtende acties" van het Iraanse regime.

1 uur geleden
Vicepresident VS belt met Netanyahu over onderhandelingen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft maandag met de Israëlische premier Benjamin Netanyahu gebeld over beoogde onderhandelingen met Iran. Dat zegt een ingewijde tegen de Amerikaanse nieuwssite Axios.

1 uur geleden
Treinstation Brussel-Zuid ontruimd om twee verdachte pakketten

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het treinstation Brussel-Zuid is maandagavond volledig ontruimd, nadat er twee verdachte pakketten zijn aangetroffen. Het treinverkeer ligt volledig stil en ook het metrostation wordt ontruimd. Dat melden spoorbeheerder Infrabel, spoormaatschappij NMBS en de politie.

2 uur geleden
Mogelijk tientallen doden bij crash militair vliegtuig Colombia

BOGOTÁ (ANP/RTR/AFP) - In Colombia is een militair vliegtuig neergestort, kort na het opstijgen. Dat heeft het ministerie van Defensie bekendgemaakt. Een bron bij het leger zegt tegen persbureau AFP dat waarschijnlijk tachtig soldaten zijn omgekomen. Het lokale medium Blu Radio schrijft dat er 110 militairen aan boord waren en er vooralsnog twintig zijn gered.

2 uur geleden
Meloni geeft nederlaag toe bij referendum over rechtssysteem

ROME (ANP/AFP/DPA) - De Italiaanse premier Giorgia Meloni heeft haar verlies toegegeven bij het referendum over hervormingen van het rechtssysteem. "De Italianen hebben hun keuze gemaakt. En we respecteren deze beslissing", schreef ze online.

2 uur geleden