Truckers vrij na dodelijk ongeluk A4, onderzoek gaat door
WOENSDRECHT (ANP) - De twee vrachtwagenchauffeurs die vrijdag waren aangehouden na een dodelijk ongeluk op de A4 in Noord-Brabant zijn vrijgelaten. Ze hebben bij de politie een verklaring afgelegd. Het onderzoek gaat door, maar volgens de politie is het "voor het vervolgonderzoek niet nodig dat zij langer vast blijven zitten".
Het ongeluk gebeurde bij Woensdrecht. Een vrouw van 45 en een man van 34 uit het Zuid-Hollandse Oud-Beijerland kwamen om het leven. Een man van 19 raakte gewond. De drie mensen zaten in een auto die tegen een van de vrachtwagens botste. De politie had eerder gemeld dat de omgekomen man 35 jaar oud was, maar corrigeerde dit zaterdag.
Volgens de politie gaat het onderzoek naar wat er precies is gebeurd "nog enige tijd duren".
Meer uit Binnenland
DE BILT (ANP) - In De Bilt is het vrijdag 25,0 graden geworden en daarmee is de eerste officiële zomerse dag van het jaar een feit. Deze zomerse dag, waarop de temperatuur minimaal 25 graden moet aantikken, valt volgens Weeronline een week later dan gebruikelijk.
11 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - In het Radboudumc in Nijmegen is een patiënt opgenomen met een lage verdenking op ebola. Dat bevestigt zowel een woordvoerder van het RIVM als van het ziekenhuis aan het ANP. De patiënt ligt op een speciaal ingerichte afdeling voor ernstige infectieziekten zoals ebola.
34 minuten geledenBILTHOVEN (ANP) - De persoon bij wie recent het hantavirus is vastgesteld, zat in Nederland in thuisquarantaine. Uit voorzorg is diegene opgenomen in het ziekenhuis, meldt het RIVM. Het bemanningslid had nauw contact met zieke mensen met het andesvirus aan boord van het cruiseschip Hondius.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - Op het grasveld voor het aanmeldcentrum in Ter Apel zijn vier tenten van het Rode Kruis neergezet. De tenten zijn bedoeld als beschutting tegen de zon, niet om in te slapen, liet een woordvoerder eerder al weten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Een spoorblokkade die Extinction Rebellion (XR) wil uitvoeren bij Utrecht Centraal op zaterdag wordt niet toegestaan. Dat heeft de driehoek van Utrecht (politie, justitie en burgemeester) vrijdag laten weten. XR zegt in een reactie de actie, gericht tegen Israël, zaterdag desondanks door te willen zetten.
1 uur geledenLONDEN/PARIJS (ANP/AFP/RTR) - De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft melding gemaakt van "nog een geval" van het hantavirus in Nederland. Het gaat om een bemanningslid van het cruiseschip Hondius, waar het virus uitbrak, dat vanuit Tenerife is gerepatrieerd en geïsoleerd is voor behandeling.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De jongen die wordt verdacht van een telefonische bedreiging tegen de joodse school Cheider in Amsterdam blijft drie dagen langer vastzitten. Wat de bedreiging precies inhield, wil de politie niet zeggen. Het onderzoek is nog niet afgerond.
2 uur geleden