
Trouwauto gaat in vlammen op in Meliskerke
MELISKERKE - Aan de Torenstraat in Meliskerke is vrijdagmorgen een trouwauto uitgebrand die een bruidspaar vervoerde. De brand werd rond 11.35 uur gemeld.
De bestuurder van de auto werd op de brand geattendeerd nadat mensen hem dwongen te stoppen. Na bluspogingen van omstanders door middel van brandblussers, kwam de brandweer ter plaatse. Zij hebben het vuur geblust. Van de auto is niet veel meer over en kan als verloren worden beschouwd.
Lokale ondernemers hebben tijdens de brand onderdak aangeboden aan het bruidspaar. Later zijn ze door omstanders naar huis gebracht. Ten tijde van de brand was een gedeelte van de Torenstraat afgesloten voor verkeer.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Op 11 juni 2024 werd de eerste paal geslagen en ging de bouw van het nieuwe kerkgebouw De Ontmoeting in Middelburg van start. Nu, ruim een jaar later, staat het gebouw er: fris, modern, passend in het landschap. Op 29 juni zal de eerste dienst in het kerkgebouw aan de Walcherseweg, op de hoek met de Sandberglaan, plaatsvinden. Piet Goossen, voorzitter van de kerkenraad, en leden van het bouwteam Jan Louws en Louis Maljaars kijken terug op de bouw en blikken vooruit naar de toekomst.
1 uur geledenVEERE - Op de hele en de halve uren klinken nieuwe melodieën uit de stadhuistoren van Veere. Samen met vrijwilliger Luc van Puymbroeck heeft stadsbeiaardier David van der Vlies nieuwe noten op de speeltrommel gezet.
18 uur geledenMIDDELBURG - Op donderdag 12 juni gaat het jaarlijkse Lange Jan Project weer van start. Vanaf 12 juni tot eind oktober zijn er allerlei activiteiten in de Wandelkerk en Koorkerk in de Middelburgse binnenstad.
1 dag geledenMIDDELBURG - Het is dinsdagochtend 9.00 uur als er zo'n 30 van de jongste kinderen van basisschool De Wilgenhof in Dauwendaele staan te trappelen, wachtend op het startschot van wethouder Willemien Treurniet. '3-2-1' klinkt het en kunnen nu ook de jongste kinderen, die vaak nog niet kunnen meedoen omdat de 'grote' Avond 4-daagse te ver of te laat is.Door middel van het organiseren van de Kleuter 4-daagse, dekken we in Middelburg voor bijna alle kinderen de deelname aan de Wandel 4-daagse! Naast de reguliere Avond 4-daagse, organiseert de K.O.W. al een aantal jaren de Peuter 4-daagse. Nu ook de Kleuter 4-daagse plaatsvindt, kunnen alle leeftijdsgroepen meedoen met deze 'cult' wandelactiviteit.
1 dag geledenSEROOSKERKE/VROUWENPOLDER - Tijdens de Nationale Archeologiedagen organiseren Erfgoed Zeeland en het team van Strandarcheologie Zeeland - waaronder de Provincie Zeeland, de Walcherse Archeologische Dienst, strandzoekers en de toeristische sector - op zaterdag 14 juni tussen 13.00 en 16.00 uur - een leuke interactieve strandactiviteit die het Romeinse verleden van Zeeland onthult: 'Bouw mee aan een Romeins fort'.
2 dagen geledenVLISSINGEN-OOST - Het ministerie van Klimaat en Groene Groei bereidt plannen voor een drijvende opslagvoorziening voor LNG (vloeibaar aardgas) voor. Mogelijke locaties zijn Vlissingen-Oost, het Sloegebied of de Braakmanhaven in Terneuzen. De plannen zijn online voor iedereen in te zien. Tot en met 12 juni kunnen ook reacties worden ingestuurd.
2 dagen geledenARNEMUIDEN - De Riedijk Bestratingen Super Final bij TTV Arnemuiden is gewonnen door Rino Alberts (Smash Dolfijn). Rino won in de finale in vijf games van verdediger Arnoud Meijer (Gorkum). Er was deze editie geen uitgesproken titelfavoriet. Dit zorgde voor hoogstaande, maar bovenal ook spannende wedstrijden, waarbij tot het laatste punt werd gestreden.
2 dagen geleden