Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trotse Martens na 1-1 tegen VS: scheids zat er soms niet goed bij

Trotse Martens na 1-1 tegen VS: scheids zat er soms niet goed bij

WELLINGTON (ANP) - Lieke Martens is trots dat Oranje het "zo goed heeft volgehouden" tegen de Verenigde Staten. "Het toont karakter dat wij uiteindelijk de 1-1 houden, ook al staan we flink onder druk." Na de wedstrijd in Wellington overheerst bij Martens wel onvrede over de Japanse scheidsrechter Yoshimi Yamashita. "Die zat er soms niet goed bij, dat was onbegrijpelijk. Ik dacht: wat ben je nou aan het doen", aldus de aanvalster van Paris Saint-Germain. Ook bondscoach Andries Jonker liet weten de arbiter "niet goed" te vinden.

Martens kon zich ondanks deze onvrede wel "gewoon blijven focussen op ons spel". In de tweede helft werd dat lastiger, erkent de aanvalster. "Misschien dat we toen het geduld een beetje verloren", denkt Martens. Als je "zo goed kan voetballen als Oranje", moet je dat volgens de 147-voudig international ook laten zien.

De aanvalster vindt het "lekker" dat ze de 'wingbacks' Esmee Brugts en Victoria Pelova naast zich heeft. Martens zegt zich goed te voelen in het aanvallende 5-3-2-systeem van Jonker. "Als Brugts en Pelova in hun kwaliteit gaan komen, sterk zijn aan de bal en hun acties kunnen maken, dan is het mooi."

Meer uit Voetbal

FC Twente neemt na rust afstand van Pafos en wint ook derde duel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.

3 minuten geleden
Arokodare leeft na twee treffers met vertrouwen toe naar Twente

HERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.

6 minuten geleden
Ajax in Conference League ruim (1-6) langs tiental Midtjylland

HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.

1 uur geleden
FIFA-baas Infantino bedankt Ronaldo voor momenten bij Portugal

ZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.

2 uur geleden
NEC boekt tegen Omonia Nicosia tweede zege in Europa League

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.

2 uur geleden
Vuurwerk voor uitduel met Midtjylland afkomstig uit vak Ajaxfans

HERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.

2 uur geleden
Midtjylland tegen Ajax met kwartier uitgesteld door dichte rook

HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.

3 uur geleden