Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trio opgepakt voor vechtpartij in Schaepmanstraat

Trio opgepakt voor vechtpartij in Schaepmanstraat

VLISSINGEN - Bij een woning aan de Schaepmanstraat in Vlissingen heeft zaterdag aan het begin van de middag een vechtpartij plaatsgevonden. Hierbij zou mogelijk gebruik zijn gemaakt van messen. De politie heeft drie mannen aangehouden. 

Het slachtoffer belde de politie en deed aangifte. Hij zou (oppervlakkig) gewond zijn geraakt door een prik van een mes. Eén verdachte, een 23-jarige man uit Vlissingen, kon hierop al snel aangehouden worden.

Een getuige meldde vervolgens dat hij een verdachte situatie verderop zag. Hier zou een man paniekerig uit de bosjes zijn gekomen. Dit bleek de tweede verdachte te zijn. De 18-jarige Vlissinger werd aangehouden. Even later kon ook nog een derde verdachte, een 24-jarige man uit Middelburg, aangehouden worden. 

De mannen zijn naar een politiecellencomplex worden gebracht. Zij worden vandaag gehoord door rechercheurs. De zaak wordt door de politie onderzocht. 

Meer uit Vlissingen

Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

4 uur geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

5 uur geleden
Vrouw op scootmobiel gewond bij aanrijding met auto

VLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.

6 uur geleden
Twintig jaar Slavernijmonument op Balans in Middelburg; zaterdagavond kerkdienst in Koorkerk

MIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden. 

1 dag geleden
Politie vraagt getuigen schietpartij Bellamypark zich te melden: ‘We weten dat er mensen zijn met informatie’

VLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'

1 dag geleden
Luchtbuks in beslag genomen na bedreiging in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.

1 dag geleden
Lichtgewonde bij botsing fietsers op kruising in Vlissingen; slachtoffer naar eerste hulp

VLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.

2 dagen geleden