Treffers Weghorst helpen Wolfsburg aan zege
WOLFSBURG (ANP) - Twee treffers van Wout Weghorst hebben VfL Wolfsburg aan de overwinning op Werder Bremen geholpen. De oud-spits van AZ speelde daarmee de hoofdrol in een waar doelpuntenfestijn, 5-3. Wolfsburg klom naar de vijfde plaats in de Bundesliga.
In de 37e minuut zette Weghorst Wolfsburg op voorsprong. Opvallend genoeg was dat al het vijfde doelpunt van de wedstrijd, 3-2. Leonardo Bittencourt had de openingstreffer, voor Werder, voor zijn rekening genomen. Daarna scoorden Ridle Baku en John Brooks voor de thuisclub, alvorens Kevin Möhwald de 2-2 maakte.
Meteen na de hervatting kwam Werder weer terug. Opnieuw scoorde Brooks, maar ditmaal werkte de Amerikaan de bal achter zijn eigen doelman. Het antwoord kwam vervolgens andermaal van Weghorst, die een kwartier voor tijd de 4-3 voor zijn rekening nam. Ver in extra tijd zorgde de Pool Bartosz Bialek voor de definitieve beslissing.
Tahith Chong viel zo'n 20 minuten voor tijd in bij Werder Bremen. De club speelde de laatste 10 minuten met een man minder na de rode kaart voor Kevin Möhwald.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
27 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
17 uur geleden