Treffers Weghorst helpen Wolfsburg aan zege
WOLFSBURG (ANP) - Twee treffers van Wout Weghorst hebben VfL Wolfsburg aan de overwinning op Werder Bremen geholpen. De oud-spits van AZ speelde daarmee de hoofdrol in een waar doelpuntenfestijn, 5-3. Wolfsburg klom naar de vijfde plaats in de Bundesliga.
In de 37e minuut zette Weghorst Wolfsburg op voorsprong. Opvallend genoeg was dat al het vijfde doelpunt van de wedstrijd, 3-2. Leonardo Bittencourt had de openingstreffer, voor Werder, voor zijn rekening genomen. Daarna scoorden Ridle Baku en John Brooks voor de thuisclub, alvorens Kevin Möhwald de 2-2 maakte.
Meteen na de hervatting kwam Werder weer terug. Opnieuw scoorde Brooks, maar ditmaal werkte de Amerikaan de bal achter zijn eigen doelman. Het antwoord kwam vervolgens andermaal van Weghorst, die een kwartier voor tijd de 4-3 voor zijn rekening nam. Ver in extra tijd zorgde de Pool Bartosz Bialek voor de definitieve beslissing.
Tahith Chong viel zo'n 20 minuten voor tijd in bij Werder Bremen. De club speelde de laatste 10 minuten met een man minder na de rode kaart voor Kevin Möhwald.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
51 minuten geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
2 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
3 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
3 uur geleden