Treffers Weghorst helpen Wolfsburg aan zege
WOLFSBURG (ANP) - Twee treffers van Wout Weghorst hebben VfL Wolfsburg aan de overwinning op Werder Bremen geholpen. De oud-spits van AZ speelde daarmee de hoofdrol in een waar doelpuntenfestijn, 5-3. Wolfsburg klom naar de vijfde plaats in de Bundesliga.
In de 37e minuut zette Weghorst Wolfsburg op voorsprong. Opvallend genoeg was dat al het vijfde doelpunt van de wedstrijd, 3-2. Leonardo Bittencourt had de openingstreffer, voor Werder, voor zijn rekening genomen. Daarna scoorden Ridle Baku en John Brooks voor de thuisclub, alvorens Kevin Möhwald de 2-2 maakte.
Meteen na de hervatting kwam Werder weer terug. Opnieuw scoorde Brooks, maar ditmaal werkte de Amerikaan de bal achter zijn eigen doelman. Het antwoord kwam vervolgens andermaal van Weghorst, die een kwartier voor tijd de 4-3 voor zijn rekening nam. Ver in extra tijd zorgde de Pool Bartosz Bialek voor de definitieve beslissing.
Tahith Chong viel zo'n 20 minuten voor tijd in bij Werder Bremen. De club speelde de laatste 10 minuten met een man minder na de rode kaart voor Kevin Möhwald.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
1 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
15 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
15 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
15 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
16 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
17 uur geleden