Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Traumahelikopter ingezet voor ongeval A58 Kruiningen

Traumahelikopter ingezet voor ongeval A58 Kruiningen

KRUININGEN - Op de oprit naar de A58 bij Kruiningen is vanochtend de traumahelikopter ingezet voor een éénzijdig ongeval. De bestuurder miste de afrit en kwam vervolgens in de berm van de oprit naar de A58 richting Goes tot stilstand. De automobilist is met de traumahelikopter naar Rotterdam gebracht.

Om 06.10 uur vanmorgen werd er melding gemaakt van een ongeval op de A58, ter hoogte van Kruiningen. Omdat het slachtoffer niet zelfstandig het voertuig kon verlaten is de brandweer ingezet om de bestuurder uit het voertuig te bevrijden. De traumahelikopter uit Rotterdam werd opgeroepen vanwege de ernst van het letsel. 

De brandweer heeft na aankomst de deuren uit het voertuig gehaald. Hierna konden de toegesnelde ambulancemedewerkers zich over slachtoffer ontfermen. De traumahelikopter was inmiddels tussen de op- en afrit geland. De bestuurder is door de medewerkers van de ambulancedienst nagekeken waarna het slachtoffer met de traumahelikopter werd afgevoerd naar Rotterdam.

Vanwege het ongeval was de afrit naar Yerseke en de oprit richting Goes afgesloten voor het verkeer. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig getakeld. Rond 07.40 uur werden zowel de oprit als de afrit door de wegbeheerders weer vrijgegeven.

Update

Het slachtoffer is een 22-jarige man uit Litouwen, hij raakte ernstig gewond. De auto waarin hij reed sloeg bij de afrit vermoedelijk meerdere malen over de kop en kwam verderop tot stilstand. 

Meer uit Reimerswaal

Zeeuwse online bijeenkomst over werk tussen werkgevers en mensen met beperking

GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.

1 dag geleden
Siervogels in de Vroone en Het Heer-Hendrikhuis

KAPELLE - In de Vroone te Kapelle zijn vrijdag, 7 en zaterdag 8 november ruim 350 vogels bijeen voor de jaarlijkse vogelshow van, de Vogelvrienden Goes en Zang en Kleur uit Kapelle.

2 dagen geleden
Vechtpartij legt treinverkeer bij Kapelle kort stil

KAPELLE - Door een vechtpartij op station Kapelle-Biezelinge heeft het treinverkeer tussen Roosendaal en Vlissingen woensdagavond korte tijd stilgelegen. Tijdens het incident kon de trein niet verder rijden.

2 dagen geleden
Informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen

REIMERSWAAL/KAPELLE - De regionale werkgroep Zeeland van SchildklierNL organiseert op donderdag 13 november een informatiebijeenkomst over schildklieraandoeningen. De avond vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Kornetstraat 4 in Goes.

3 dagen geleden
Oranje Fonds zoekt activiteiten voor NLdoet 2026

KAPELLE - Het Oranje Fonds roept maatschappelijke organisaties, stichtingen en verenigingen op om zich aan te melden voor NLdoet 2026, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. De 22ste editie vindt plaats op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart 2026. 

4 dagen geleden
Aanpassing vergunning voor zonnepark Kapelle

KAPELLE - De gemeente Kapelle heeft een gewijzigde omgevingsvergunning verleend voor het geplande zonnepark in de Willem-Annapolder. De aanpassing volgt op een verzoek van de ontwikkelaar Zeeuwind, die het plan op enkele technische punten heeft bijgesteld.

4 dagen geleden
Week van de Pleegzorg benadrukt belang van een veilig thuis

KAPELLE - 29 oktober tot en met 5 november staat in het teken van de Week van de Pleegzorg, een campagne die aandacht vraagt voor kinderen die tijdelijk of langdurig een veilig thuis nodig hebben. In Nederland wachten nog altijd veel kinderen op een veilig thuis. Annet en Johan uit Kapelle weten hoe groot die behoefte is: al sinds 2010 stellen ze hun huis open voor pleegkinderen. "Het is niet altijd makkelijk," zegt Annet, "maar het is zo waardevol."

4 dagen geleden