
Training ‘Powervrouwen’ laat vrouwen zichzelf herontdekken
Dit najaar begint Stichting Maatschappelijk Werk & Welzijn Oosterschelderegio (SMWO) met de training Powervrouwen voor vrouwen van 18 jaar en ouder die zichzelf willen (her)ontdekken. ‘Bijvoorbeeld op het gebied van identiteit, financiële en sociale weerbaarheid en zingeving.’
In groepsverband gaan deelnemers aan de slag met thema’s zoals zelfbeeld, communicatie, financiën, balans en leefstijl. ‘Ben jij die vrouw die behoefte heeft om zichzelf verder te ontwikkelen, of wil je gewoon meer weten over bovengenoemde thema’s? Neem vrijblijvend contact op met SMWO.’ De training bestaat uit acht bijeenkomsten van elk anderhalf uur en wordt begeleid door twee ervaren trainers van SMWO. De training vindt plaats bij SMWO in Goes en start bij voldoende deelnemers in het najaar van 2022.
Meer weten of aanmelden via [email protected] of neem contact op met (0113) 277111. Deelname is kosteloos. Na aanmelding volgt er een korte intake en kennismaking.
Meer uit Beveland
U hebt natuurlijk ook zo'n leraar meegemaakt die heel sympathiek overkwam door te zeggen dat domme vragen niet bestaan. Domme antwoorden daarentegen wel, haha. De vrouw of man had wél gelijk. En hoogstaande vragen bestaan daarom ook niet, maar u begrijpt de titel wel, want u kent schrijver dezes inmiddels wel als lichtelijk woordspelig. Bovendien is deze aflevering een vervolg op een hoogtekwestie: waarom zijn de Magdalenastraat en de kades verheven boven de omgeving? Die vraag is de vorige keer beantwoord; niet dom, want er zat een heuse professor achter. Er bleven echter een paar met niveauverschil samenhangende vragen over.
3 minuten geledenGOES - Wie op 9 september vroeg uit de veren is, krijgt niet alleen een warm croissantje, maar ook als een van de eersten een voorproefje van Het Ultieme Geheim, de nieuwste thriller van Dan Brown. Tijdens een speciaal ontbijt bij boekhandel De Koperen Tuin leest wethouder van Cultuur Joost de Goffau een exclusief fragment voor, waarna bezoekers direct het boek kunnen aanschaffen.
5 uur geledenKAPELLE - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Henri Riemens en Remco Filius.
1 dag geleden'S-HEERENHOEK - Bij een botsing op de N62 zijn vrijdag aan het eind van de middag meerdere personen ernstig gewond geraakt. Eén lijnbus is door een onbekende oorzaak achterop een vrachtwagen gereden. Hulpdiensten waren op grote schaal aanwezig.
1 dag geledenGOES - Op zaterdag 6 september barst het gratis festival 'T Beest Brult weer los aan de Beestenmarkt in Goes. Het evenement markeert traditioneel de start van het film- en concertseizoen van podium 't Beest en biedt een vol programma voor jong en oud.
1 dag geledenGOES - Van 22 juli tot en met 1 september voerde de gemeente Goes een opvallende test uit om te kijken hoe alert inwoners en bedrijven zijn op verdachte situaties. Op verschillende plekken in de gemeente werd een aanhanger neergezet met zogenoemde 'drugsvaten'. De vaten waren deels afgedekt met een zeil, maar bewust zichtbaar voor voorbijgangers.
1 dag geledenKLOETINGE - Vijf burgemeesters met een plukemmer om de schouders trokken donderdag 4 september de boomgaard in bij perenteler Johnnie Zandee in Kloetinge. Gewapend met de onderlossers hielpen ze mee met de eerste perenpluk, het symbolische startsein voor de fruitpluk op de Bevelanden.
1 dag geleden