Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Verbeek wint voor het eerst in twee maanden met Almere

Trainer Verbeek wint voor het eerst in twee maanden met Almere

HELMOND (ANP) - Trainer Gertjan Verbeek heeft voor het eerst in twee maanden tijd weer eens gewonnen met Almere City. De geplaagde ploeg uit Flevoland won in de eerste divisie de uitwedstrijd tegen Helmond Sport met 2-1.

De Duitse aanvaller Jonas Arweiler maakte beide doelpunten van Almere City, dat al na twaalf minuten met 2-0 voorstond. Jellert Van Landschoot bracht de thuisploeg vlak voor rust terug in de wedstrijd, maar in de tweede helft werd er niet meer gescoord. In de slotfase werd de Belgische aanvaller Jossue Dolet bij Helmond nog weggestuurd met een rode kaart, wegens natrappen.

Almere City won op 4 september met 3-0 van TOP Oss en sindsdien leverden liefst acht duels op rij geen zege op. De club van Verbeek staat daardoor op de achttiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie.

Jong Ajax won, mede dankzij twee doelpunten van Naci Ünüvar, met 3-0 van Telstar. Ook Danilo was trefzeker op De Toekomst. Jong PSV was Jong AZ met 2-0 de baas.

Na dertien speelronden is FC Volendam de koploper in de eerste divisie.

Meer uit Voetbal

Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

21 minuten geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

31 minuten geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

4 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

16 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

17 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

17 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

17 uur geleden