Trainer Verbeek wint voor het eerst in twee maanden met Almere
HELMOND (ANP) - Trainer Gertjan Verbeek heeft voor het eerst in twee maanden tijd weer eens gewonnen met Almere City. De geplaagde ploeg uit Flevoland won in de eerste divisie de uitwedstrijd tegen Helmond Sport met 2-1.
De Duitse aanvaller Jonas Arweiler maakte beide doelpunten van Almere City, dat al na twaalf minuten met 2-0 voorstond. Jellert Van Landschoot bracht de thuisploeg vlak voor rust terug in de wedstrijd, maar in de tweede helft werd er niet meer gescoord. In de slotfase werd de Belgische aanvaller Jossue Dolet bij Helmond nog weggestuurd met een rode kaart, wegens natrappen.
Almere City won op 4 september met 3-0 van TOP Oss en sindsdien leverden liefst acht duels op rij geen zege op. De club van Verbeek staat daardoor op de achttiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie.
Jong Ajax won, mede dankzij twee doelpunten van Naci Ünüvar, met 3-0 van Telstar. Ook Danilo was trefzeker op De Toekomst. Jong PSV was Jong AZ met 2-0 de baas.
Na dertien speelronden is FC Volendam de koploper in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
6 uur geleden