Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend van Feyenoord winnen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag sprak over een terechte overwinning na de uitzege van Ajax op Feyenoord (0-2). "Ik denk dat wij het duel wel hebben gecontroleerd", zei hij. "Zonder heel goed te spelen."
De coach van Ajax snapte dat de wedstrijd voor de neutrale kijker geen hoge amusementswaarde had. "Daarvoor waren er te weinig gevaarlijk momenten voor de goal", vond hij. "We hadden de ruimte die we op de linkerkant kregen beter moeten uitbuiten. Maar we hebben de laatste weken terecht kritiek gekregen dat we het soms te licht opnamen. Dat was nu niet het geval. We hebben gestreden voor wat we waard waren. Er zat nu wel een geweldige mentaliteit in onze ploeg."
Ajax sluit woensdag de eerste helft van de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. "Dan moeten we er nog een keer staan", besefte Ten Hag. "En daarna hebben we rust nodig. Dat zie je vooral aan onze jonge spelers. Timber kreeg vandaag kramp. Die jongen is dit jaar een vaste waarde bij ons geworden en heeft het Nederlands elftal gehaald. En kijk eens waar Antony dit seizoen allemaal geweest is."
Ten Hag was tevreden over Perr Schuurs, die de geblesseerde Noussair Mazraoui verving. "Hij was voor mij een van onze uitblinkers, net als Daley Blind en Edson Álvarez", besloot hij.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
28 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
3 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
15 uur geleden