Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend van Feyenoord winnen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag sprak over een terechte overwinning na de uitzege van Ajax op Feyenoord (0-2). "Ik denk dat wij het duel wel hebben gecontroleerd", zei hij. "Zonder heel goed te spelen."
De coach van Ajax snapte dat de wedstrijd voor de neutrale kijker geen hoge amusementswaarde had. "Daarvoor waren er te weinig gevaarlijk momenten voor de goal", vond hij. "We hadden de ruimte die we op de linkerkant kregen beter moeten uitbuiten. Maar we hebben de laatste weken terecht kritiek gekregen dat we het soms te licht opnamen. Dat was nu niet het geval. We hebben gestreden voor wat we waard waren. Er zat nu wel een geweldige mentaliteit in onze ploeg."
Ajax sluit woensdag de eerste helft van de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. "Dan moeten we er nog een keer staan", besefte Ten Hag. "En daarna hebben we rust nodig. Dat zie je vooral aan onze jonge spelers. Timber kreeg vandaag kramp. Die jongen is dit jaar een vaste waarde bij ons geworden en heeft het Nederlands elftal gehaald. En kijk eens waar Antony dit seizoen allemaal geweest is."
Ten Hag was tevreden over Perr Schuurs, die de geblesseerde Noussair Mazraoui verving. "Hij was voor mij een van onze uitblinkers, net als Daley Blind en Edson Álvarez", besloot hij.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
11 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
15 uur geleden