Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend van Feyenoord winnen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag sprak over een terechte overwinning na de uitzege van Ajax op Feyenoord (0-2). "Ik denk dat wij het duel wel hebben gecontroleerd", zei hij. "Zonder heel goed te spelen."
De coach van Ajax snapte dat de wedstrijd voor de neutrale kijker geen hoge amusementswaarde had. "Daarvoor waren er te weinig gevaarlijk momenten voor de goal", vond hij. "We hadden de ruimte die we op de linkerkant kregen beter moeten uitbuiten. Maar we hebben de laatste weken terecht kritiek gekregen dat we het soms te licht opnamen. Dat was nu niet het geval. We hebben gestreden voor wat we waard waren. Er zat nu wel een geweldige mentaliteit in onze ploeg."
Ajax sluit woensdag de eerste helft van de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. "Dan moeten we er nog een keer staan", besefte Ten Hag. "En daarna hebben we rust nodig. Dat zie je vooral aan onze jonge spelers. Timber kreeg vandaag kramp. Die jongen is dit jaar een vaste waarde bij ons geworden en heeft het Nederlands elftal gehaald. En kijk eens waar Antony dit seizoen allemaal geweest is."
Ten Hag was tevreden over Perr Schuurs, die de geblesseerde Noussair Mazraoui verving. "Hij was voor mij een van onze uitblinkers, net als Daley Blind en Edson Álvarez", besloot hij.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geleden