Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend van Feyenoord winnen

Trainer Ten Hag ziet Ajax verdiend van Feyenoord winnen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag sprak over een terechte overwinning na de uitzege van Ajax op Feyenoord (0-2). "Ik denk dat wij het duel wel hebben gecontroleerd", zei hij. "Zonder heel goed te spelen."

De coach van Ajax snapte dat de wedstrijd voor de neutrale kijker geen hoge amusementswaarde had. "Daarvoor waren er te weinig gevaarlijk momenten voor de goal", vond hij. "We hadden de ruimte die we op de linkerkant kregen beter moeten uitbuiten. Maar we hebben de laatste weken terecht kritiek gekregen dat we het soms te licht opnamen. Dat was nu niet het geval. We hebben gestreden voor wat we waard waren. Er zat nu wel een geweldige mentaliteit in onze ploeg."

Ajax sluit woensdag de eerste helft van de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. "Dan moeten we er nog een keer staan", besefte Ten Hag. "En daarna hebben we rust nodig. Dat zie je vooral aan onze jonge spelers. Timber kreeg vandaag kramp. Die jongen is dit jaar een vaste waarde bij ons geworden en heeft het Nederlands elftal gehaald. En kijk eens waar Antony dit seizoen allemaal geweest is."

Ten Hag was tevreden over Perr Schuurs, die de geblesseerde Noussair Mazraoui verving. "Hij was voor mij een van onze uitblinkers, net als Daley Blind en Edson Álvarez", besloot hij.

Meer uit Voetbal

Iran is tijdens WK welkom in Mexico, zegt president Sheinbaum

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.

45 minuten geleden
FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

2 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

2 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

4 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

7 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

18 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

18 uur geleden