Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag: Ajax kan altijd nog een tandje bijschakelen

Trainer Ten Hag: Ajax kan altijd nog een tandje bijschakelen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag wilde niet uitgebreid feestvieren na de zege van Ajax op AZ (2-0). "Dat doen we als de landstitel echt binnen is", zei Ten Hag. "Maar het lijkt me duidelijk dat het niet meer fout kan gaan. We hebben 12 punten meer dan PSV en een veel beter doelsaldo", verwees hij naar een verschil van 33 treffers.

Veel van de 7500 aanwezige fans van Ajax namen alvast een voorschot op de 35e landstitel. Ze verzamelden zich na de wedstrijd onder het parkeerdek van de Johan Cruijff ArenA. De spelers van Ajax lieten zich daarop een voor een zien aan de aanhang. "Het is mooi om de fans zo gelukkig te zien", zei Ten Hag. "Ze hebben ons een jaar op televisie moeten volgen. Je zag al heel veel blijdschap toen we voor de warming-up het veld betraden."

"Ik heb genoten van Ajax", vervolgde Ten Hag. "We spelen al maanden om de drie dagen een wedstrijd en onze tegenstanders hebben altijd het idee dat er daardoor iets te halen valt. Maar wij kunnen nog een tandje bijschakelen als dat nodig is. Dat zag je in de tweede helft. Na de 1-0 van Davy Klaassen was het gedaan."

Klaassen tekende in de 90e minuut ook voor de 2-0. "Ook hij gaat altijd voorop in de strijd en Davy staat zo vaak op de goede plek. Hij gaat ook een steeds beter duo met Sébastien Haller vormen. Haller was onze 'missing link'. Met hem zijn we makkelijker gaan winnen. Ajax krijgt vaak kritiek en de spits van Ajax zeker. Maar kijk naar zijn statistieken. Hij is bij zo veel doelpunten betrokken. Ook weer net bij die 1-0 van Klaassen. Ik ben heel blij met hem."

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

8 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

11 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

11 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

12 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

13 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

13 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

13 uur geleden