
Trainer Solskjaer lijkt geen toekomst meer te hebben bij United
LONDEN (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer heeft zaterdag voor het laatst op de bank gezeten bij Manchester United. Volgens veel Britse media heeft de Engelse club inmiddels besloten om de Noor te ontslaan. United zou het nieuws pas willen bevestigen als er een akkoord met Solskjaer is over zijn vertrekregeling. Hij verlengde zijn contract afgelopen zomer nog tot medio 2024.
United leed zaterdag een beschamende nederlaag bij Watford (4-1). Solskjaer noemde het verlies "beschamend en gênant". Manchester United behaalde de laatste zeven competitieduels slechts 4 punten en is in de Premier League afgezakt naar de zevende plaats met een achterstand van 12 punten op koploper Chelsea.
Solskjaer dacht zaterdag zelf niet aan opstappen. "Ik zet me altijd in voor deze club, dat doe ik al 18 jaar, zolang ik bij de club ben betrokken. We communiceren op een duidelijke manier met elkaar. Als de club overweegt iets te doen, dan is dat tussen mij en de club."
Manchester United speelt dinsdag een uitwedstrijd tegen Villarreal in de Champions League. Volgens veel Engelse media zit technisch directeur Darren Fletcher dan op de bank. Zinédine Zidane en Brendan Rodgers zouden in beeld zijn om Solskjaer op te volgen.
Meer uit Voetbal
BASEL (ANP) - De Duitse voetbalsters hebben de halve finales van het EK in Zwitserland bereikt. De ploeg van bondscoach Christian Wück hield in Basel meer dan honderd minuten met tien speelsters stand tegen Frankrijk (1-1) en sloeg toe in de strafschoppenserie.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Verdediger Thomas Beelen heeft zaterdag in het oefenduel met het Belgische KAA Gent een zware beenblessure opgelopen. De 24-jarige centrale verdediger wordt zaterdagavond nog geopereerd, meldt Feyenoord.
18 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Ajax heeft een oefenduel met KV Mechelen gewonnen. De club was met 3-2 te sterk voor de Belgen.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wilde het na de nederlaag tegen KAA Gent (1-2) niet over het oefenduel van Feyenoord hebben. "De wedstrijd kan me gestolen worden", zei hij. "De gedachten van iedereen zijn bij Thomas Beelen."
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een oefenwedstrijd tegen KAA Gent verloren. De bezoekers uit België zegevierden met 2-1 op Varkenoord, het jeugdcomplex van de club uit Rotterdam.
22 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Brian Brobbey mist zaterdag het oefenduel van Ajax met KV Mechelen. De spits voelt zich niet helemaal fit en krijgt rust. De bedoeling is dat hij komende week wel met de ploeg naar Como voor een trainingskamp gaat.
23 uur geledenOLDEBROEK (ANP) - Oscar Gloukh moet de tweede grote aankoop van Ajax voor het nieuwe seizoen worden. De aanvallende middenvelder uit Israël staat voor een vertrek bij Red Bull Salzburg.
23 uur geleden