Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot ziet week rust niet als voordeel voor Feyenoord

Trainer Slot ziet week rust niet als voordeel voor Feyenoord

LAGOS (ANP) - Trainer Arne Slot ziet het niet als een groot voordeel dat Feyenoord meer rust heeft dan AS Roma in de aanloop naar de finale van de Conference League van komende woensdag in Tirana. "Nu moeten we andere dingen doen om in ons ritme te blijven", zei hij. "Dat moeten we nu uit trainingen halen."

Slot bereidt zijn ploeg tijdens een trainingskamp in het Portugese Lagos voor op de eerste eindstrijd van de nieuwe competitie van de UEFA. Zijn collega José Mourinho van AS Roma vindt het een groot voordeel voor Feyenoord dat het meer rust heeft. Hij sluit vrijdag met AS Roma de Serie A af met een wedstrijd tegen Torino.

"Ik denk dat de Italiaanse bond al geholpen heeft door die wedstrijd naar vrijdag te verplaatsen", zei Slot. "De finale van de Conference League is pas op woensdag. Dat moet toch wel voldoende zijn. Volgens mij bereid je je ook niet in vijf of zes dagen voor op de finale. Dit is een proces van veertig weken."

Mourinho

Mourinho benadrukte afgelopen week al dat er hem veel aan gelegen is om ook de Conference League te winnen. "Die finale is voor mij nu de belangrijkste in mijn loopbaan", zei hij. "Ook omdat we hem nog moeten spelen. Een finale is altijd speciaal. We willen de Conference League dolgraag winnen. Dit toernooi heeft ons namelijk veel punten in de Serie A gekost", wees hij naar een huidige zesde plaats op de ranglijst van de Serie A.

Mourinho weet hoe het is om finales te winnen. Hij pakte de Champions League met FC Porto en Internazionale. Hij versloeg met Manchester United in 2017 Ajax in de finale van de Europa League. Mourinho won ook de UEFA Cup met FC Porto en was assistent van Bobby Robson toen FC Barcelona in 1997 de Europa Cup 2 greep.

Meer uit Voetbal

Internazionale na zege bij Torino in punten naast Napoli

TURIJN (ANP) - Internazionale is door een zege bij Torino (0-2) in punten weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in Turijn met 2-0. Napoli speelt later zondag nog thuis tegen Genoa en heeft bij een zege weer 3 punten meer.

6 minuten geleden
Spits Weghorst had zich een andere zondag met Ajax voorgesteld

AMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.

28 minuten geleden
Arsenal houdt punt over aan topper tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft een punt overgehouden aan de topper bij landskampioen Liverpool van coach Arne Slot. Het duel op Anfield eindigde in 2-2. De Londenaren zijn door het gelijkspel nog niet definitief zeker van Champions League voetbal voor volgend seizoen.

29 minuten geleden
Schöne houdt gemengde gevoelens over aan zege van NEC op Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne heeft gemengde gevoelens overgehouden aan de ruime uitzege van NEC op Ajax (0-3). "Ik gun de mensen hier alles", zei hij over de supporters van zijn oude club uit Amsterdam. "Maar ik ben ook sportman en wil graag winnen."

31 minuten geleden
Ajax-trainer Farioli moest duizelige Sutalo wisselen

AMSTERDAM (ANP) - Josip Sutalo is is geblesseerd geraakt in de verloren thuiswedstrijd van Ajax tegen NEC (0-3). "Hij was duizelig en voelde zich niet lekker", vertelde trainer Francesco Farioli op een persconferentie. "Hij kon niet verder."

31 minuten geleden
Barcelona's Yamal vergeet Europese uitschakeling na zege op Real

BARCELONA (ANP/RTR) - Vijf dagen na de uitschakeling in de Champions League door Internazionale deed FC Barcelona een forse stap naar de landstitel in Spanje door de enig overgebleven concurrent Real Madrid met 4-3 te verslaan. "We hebben een mooi gat geslagen. Het was heel belangrijk deze wedstrijd te winnen na de uitschakeling in Milaan. De fans zijn dat nu vergeten. En wij ook", sprak sterspeler Lamine Yamal na het duel bij Movistar Plus.

32 minuten geleden
AZ klopt FC Groningen dat kansen op play-offs ziet slinken

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een ruime zege op FC Groningen de kansen van de Groningers op het bereiken van de play-offs voor Europees voetbal een stuk kleiner gemaakt. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 3-0, de eerste thuiszege in de Eredivisie sinds 23 februari.

1 uur geleden