Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot ziet week rust niet als voordeel voor Feyenoord

Trainer Slot ziet week rust niet als voordeel voor Feyenoord

LAGOS (ANP) - Trainer Arne Slot ziet het niet als een groot voordeel dat Feyenoord meer rust heeft dan AS Roma in de aanloop naar de finale van de Conference League van komende woensdag in Tirana. "Nu moeten we andere dingen doen om in ons ritme te blijven", zei hij. "Dat moeten we nu uit trainingen halen."

Slot bereidt zijn ploeg tijdens een trainingskamp in het Portugese Lagos voor op de eerste eindstrijd van de nieuwe competitie van de UEFA. Zijn collega José Mourinho van AS Roma vindt het een groot voordeel voor Feyenoord dat het meer rust heeft. Hij sluit vrijdag met AS Roma de Serie A af met een wedstrijd tegen Torino.

"Ik denk dat de Italiaanse bond al geholpen heeft door die wedstrijd naar vrijdag te verplaatsen", zei Slot. "De finale van de Conference League is pas op woensdag. Dat moet toch wel voldoende zijn. Volgens mij bereid je je ook niet in vijf of zes dagen voor op de finale. Dit is een proces van veertig weken."

Mourinho

Mourinho benadrukte afgelopen week al dat er hem veel aan gelegen is om ook de Conference League te winnen. "Die finale is voor mij nu de belangrijkste in mijn loopbaan", zei hij. "Ook omdat we hem nog moeten spelen. Een finale is altijd speciaal. We willen de Conference League dolgraag winnen. Dit toernooi heeft ons namelijk veel punten in de Serie A gekost", wees hij naar een huidige zesde plaats op de ranglijst van de Serie A.

Mourinho weet hoe het is om finales te winnen. Hij pakte de Champions League met FC Porto en Internazionale. Hij versloeg met Manchester United in 2017 Ajax in de finale van de Europa League. Mourinho won ook de UEFA Cup met FC Porto en was assistent van Bobby Robson toen FC Barcelona in 1997 de Europa Cup 2 greep.

Meer uit Voetbal

Neymar mist vermoedelijk eerste duel Brazilië op WK tegen Marokko

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.

5 minuten geleden
Advocaat: Rutten is zelf opgestapt, snap het probleem niet

NOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.

12 minuten geleden
Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

4 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

5 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

6 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

6 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

16 uur geleden