Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot van AZ: we hebben ons weer niet helemaal beloond

Trainer Slot van AZ: we hebben ons weer niet helemaal beloond

ALKMAAR (ANP) - AZ deed in eigen stadion veel goed tegen Napoli (1-1). "Maar toch weten we ons zelf weer niet te belonen", zei trainer Arne Slot. "Het is een herhaling van zetten, in de eredivisie en de Europa League."

AZ was vooral in de tweede helft veel beter dan Napoli, een van de topploegen uit de Serie A. "Maar we kregen vorige week tegen Real Sociedad ook meer kansen dan de tegenstander. En ook toen speelden we gelijk. We weten dit seizoen te vaak niet de eerste, tweede of derde kans te benutten. Dat doen echte topploegen wel."

Teun Koopmeiners kreeg na een uur bij een gelijke stand (1-1) een uitgelezen kans op de 2-1. De aanvoerder miste alweer zijn derde strafschop van dit seizoen. "Maar hij heeft er de afgelopen anderhalf jaar ook een stuk of vijftien gemaakt. Zolang hij vertrouwen houdt, blijft hij de strafschoppen nemen. En hij heeft net gezegd dat hij ze wil blijven nemen. Laten we ook niet vergeten dat hij in de voorronden van de Champions League dit seizoen nog in de 93e minuut een strafschop tegen Viktoria Plzen benutte."

"We hadden meer kansen moeten benutten", zei Slot. "Maar het is ook weer heel knap dat we in deze sterke poule kunnen overwinteren. Winst volgende week op Rijeka volstaat. Het zal niet makkelijk worden maar we zullen heel teleurgesteld zijn als het niet lukt."

Meer uit Voetbal

Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

51 minuten geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

1 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

10 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

13 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

13 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

15 uur geleden