
Trainer Slot klaagt niet over 'cruciaal' moment in blessuretijd
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord wilde na het gelijkspel tegen NEC (1-1) niet openlijk klagen over het afgekeurde doelpunt in blessuretijd van Santiago Giménez. NEC-doelman Jasper Cillessen schoot de bal bij een uittrap tegen de Mexicaan aan, die net buiten het strafschopgebied stond. Giménez pikte de bal op en schoot die in het lege doel, maar scheidsrechter Serdar Gözübüyük had op dat moment al gefloten.
"Ik denk dat ik me vooral moet focussen op waar wij invloed op hebben en zo min mogelijk hier iets van moet vinden", zei Slot. "Voor zo ver mijn spelregelkennis reikt, mag je bij een uittrap volgens mij geen beweging richting de bal maken. En dat deed Giménez helemaal niet, hij stond stil. De bal werd tegen hem aan geschoten. Vervolgens legde hij de bal in het lege doel, maar toen had de scheidsrechter al afgefloten. Giménez kreeg een gele kaart omdat hij zich schuldig zou hebben gemaakt aan onsportief spel. Ik snap dat jullie hierover beginnen, want het was een cruciaal moment in de 96e minuut. Maar daarvoor is ook al 96 minuten gevoetbald. Wij moeten vooral kijken waarom we hier punten verspelen terwijl we de eerste 30 minuten veel beter zijn."
Het puntenverlies van Feyenoord leidde na afloop tot wat ontevreden reacties van de supporters in het uitvak. "Dat was niet top, maar wel volkomen terecht", zei aanvoerder Orkun Kökcü bij ESPN. "Ze steunen ons altijd met alles wat ze hebben. Het is voor ons ook balen dat we ze niets terug kunnen geven. Het moet veel beter. Als je hier gelijkspeelt, moet je meer dan teleurgesteld zijn."
Meer uit Voetbal
LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.
2 uur geledenOSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.
4 uur geledenMONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.
6 uur geleden