Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot klaagt niet over 'cruciaal' moment in blessuretijd

Trainer Slot klaagt niet over 'cruciaal' moment in blessuretijd

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord wilde na het gelijkspel tegen NEC (1-1) niet openlijk klagen over het afgekeurde doelpunt in blessuretijd van Santiago Giménez. NEC-doelman Jasper Cillessen schoot de bal bij een uittrap tegen de Mexicaan aan, die net buiten het strafschopgebied stond. Giménez pikte de bal op en schoot die in het lege doel, maar scheidsrechter Serdar Gözübüyük had op dat moment al gefloten.

"Ik denk dat ik me vooral moet focussen op waar wij invloed op hebben en zo min mogelijk hier iets van moet vinden", zei Slot. "Voor zo ver mijn spelregelkennis reikt, mag je bij een uittrap volgens mij geen beweging richting de bal maken. En dat deed Giménez helemaal niet, hij stond stil. De bal werd tegen hem aan geschoten. Vervolgens legde hij de bal in het lege doel, maar toen had de scheidsrechter al afgefloten. Giménez kreeg een gele kaart omdat hij zich schuldig zou hebben gemaakt aan onsportief spel. Ik snap dat jullie hierover beginnen, want het was een cruciaal moment in de 96e minuut. Maar daarvoor is ook al 96 minuten gevoetbald. Wij moeten vooral kijken waarom we hier punten verspelen terwijl we de eerste 30 minuten veel beter zijn."

Het puntenverlies van Feyenoord leidde na afloop tot wat ontevreden reacties van de supporters in het uitvak. "Dat was niet top, maar wel volkomen terecht", zei aanvoerder Orkun Kökcü bij ESPN. "Ze steunen ons altijd met alles wat ze hebben. Het is voor ons ook balen dat we ze niets terug kunnen geven. Het moet veel beter. Als je hier gelijkspeelt, moet je meer dan teleurgesteld zijn."

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

27 minuten geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

43 minuten geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

1 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

2 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

3 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

3 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

3 uur geleden