Trainer Slot klaagt niet over 'cruciaal' moment in blessuretijd
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord wilde na het gelijkspel tegen NEC (1-1) niet openlijk klagen over het afgekeurde doelpunt in blessuretijd van Santiago Giménez. NEC-doelman Jasper Cillessen schoot de bal bij een uittrap tegen de Mexicaan aan, die net buiten het strafschopgebied stond. Giménez pikte de bal op en schoot die in het lege doel, maar scheidsrechter Serdar Gözübüyük had op dat moment al gefloten.
"Ik denk dat ik me vooral moet focussen op waar wij invloed op hebben en zo min mogelijk hier iets van moet vinden", zei Slot. "Voor zo ver mijn spelregelkennis reikt, mag je bij een uittrap volgens mij geen beweging richting de bal maken. En dat deed Giménez helemaal niet, hij stond stil. De bal werd tegen hem aan geschoten. Vervolgens legde hij de bal in het lege doel, maar toen had de scheidsrechter al afgefloten. Giménez kreeg een gele kaart omdat hij zich schuldig zou hebben gemaakt aan onsportief spel. Ik snap dat jullie hierover beginnen, want het was een cruciaal moment in de 96e minuut. Maar daarvoor is ook al 96 minuten gevoetbald. Wij moeten vooral kijken waarom we hier punten verspelen terwijl we de eerste 30 minuten veel beter zijn."
Het puntenverlies van Feyenoord leidde na afloop tot wat ontevreden reacties van de supporters in het uitvak. "Dat was niet top, maar wel volkomen terecht", zei aanvoerder Orkun Kökcü bij ESPN. "Ze steunen ons altijd met alles wat ze hebben. Het is voor ons ook balen dat we ze niets terug kunnen geven. Het moet veel beter. Als je hier gelijkspeelt, moet je meer dan teleurgesteld zijn."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
2 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
20 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden