Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot hoopt dat Feyenoordfans zich positief gedragen

Trainer Slot hoopt dat Feyenoordfans zich positief gedragen

BERLIJN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord sprak in zijn vooruitblik op de uitwedstrijd tegen FC Union Berlin in de Conference League niet alleen over voetbaltechnische zaken. Hij liet zich ook uit over de vele duizenden fans van de Rotterdamse club die in de Duitse hoofdstad zijn neergestreken.

"Het is best bijzonder dat er zoveel mensen meegaan. In het stadion vond ik de sfeer twee weken terug in De Kuip al geweldig", doelde Slot op de zege van 3-1 tegen Union Berlin. "Ik hoop dat dat donderdagavond weer zo is en dat de steun voor ons net zo massaal zal zijn."

Slot reageerde desgevraagd op een incident eerder op woensdag waarbij supporters van Feyenoord in Berlijn betrokken zouden zijn geweest. "Sinds ik bij Feyenoord zit, spreek ik me continu uit in het geval er zaken niet goed gaan. Dat doe ik nu weer. Ook al was de eerste aanzet niet zo positief, ik hoop en verwacht dat onze supporters zich vanaf nu op een goede manier laten zien."

Ongeslagen

Feyenoord is in groep E nog ongeslagen en leidt met 7 punten, gevolgd door Maccabi Haifa (4 punten), Slavia Praag en Union Berlin (beide 3 punten). Met winst in Duitsland zet de Rotterdamse ploeg een grote stap naar de achtste finales. Slot wilde op de mogelijke scenario's niet vooruitlopen. "Het wordt al een grote uitdaging voor ons om hier een Europese uitwedstrijd te winnen. Zo vaak is dat niet gebeurd in de recente historie van Feyenoord."

Volgens Slot was de laatste competitiewedstrijd bij Sparta Rotterdam (0-1) een goede test voor Feyenoord. "Sparta heeft ons een voorproefje gegeven van wat we kunnen verwachten van FC Union. We hebben zondag heel goed verdedigd, net als twee weken geleden in De Kuip. Maar het blijft een uitdaging om tegen dit type spel geen kansen weg te geven."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

2 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

3 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

3 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

3 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

7 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

7 uur geleden