Trainer Slot geniet een helft van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was vooral tevreden over de eerste helft van het thuisduel van zijn Feyenoord tegen PEC Zwolle (4-0). "Toen ging het makkelijker dan verwacht", zei hij. "We maakten vier mooie goals en waren erg dominant. We leverden enorm veel energie dat was mooi om te zien."
Feyenoord leidde na 35 minuten met 4-0 in een lege Kuip, met dank aan doelpunten van Bryan Linssen (2), Luis Sinisterra en Guus Til. "In de ideale wereld maak je dan na rust nog een paar extra goals", zei Slot bij ESPN. "Maar in de tweede helft was het wachten totdat de scheidsrechter zou fluiten voor het eindsignaal. Het was niet erg inspirerend meer. Gelukkig zijn we niet tegen een domme rode kaart of tegendoelpunt aangelopen. Uiteindelijk is dit gewoon een goed resultaat."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
21 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden