Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schreuder vooral tevreden over eerste helft van Ajax

Trainer Schreuder vooral tevreden over eerste helft van Ajax

GLASGOW (ANP) - Trainer Alfred Schreuder was vooral tevreden over het spel van Ajax in de eerste helft van het met 3-1 gewonnen uitduel met Rangers FC in de Champions League. "We namen snel met 2-0 afstand. En ik denk dat we er nog wel meer hadden kunnen maken", aldus Schreuder.

"We waren goed aan de bal in de eerste helft en we scoorden snel", doelde de trainer op de openingstreffer van Steven Berghuis in de 4e minuut. "Wij kregen vertrouwen van die snelle goal en zij kregen wel een tik."

Schreuder liet Owen Wijndal beginnen als linksback en hield Daley Blind de hele wedstrijd op de bank. Wijndal was betrokken bij de eerste twee doelpunten van Ajax, maar viel in de slotfase van de eerste helft uit met een enkelblessure. Schreuder verving hem niet door Blind, maar liet Devyne Rensch invallen.

Zegt niets

Volgens Schreuder zegt die keuze niets over zijn basisopstelling voor het thuisduel van zondag met PSV, waarin de koppositie van de Eredivisie op het spel staat. "We stonden al met 2-0 voor en Rensch moet ook minuten maken", zei Schreuder bij RTL 7. "Het is fijn voor een trainer als hij veel keuze heeft."

Schreuder kon leven met de derde plaats voor Ajax in de poule, die na de winterstop recht geeft op twee duels om een plaats in de achtste finales van de Europa League. "We hadden op meer gehoopt. Maar als ik eerlijk ben, staan we nu op een positie waar we wel horen te staan."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

8 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

9 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

9 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

9 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

10 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

11 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

11 uur geleden