
Trainer Schreuder tevreden over zege van FC Barcelona
VALENCIA (ANP) - Alfred Schreuder was een tevreden trainer na de winst van zijn FC Barcelona in het uitduel met Valencia (2-3). "We hebben karakter getoond toen we achter kwamen", zei hij. "Voor de 1-0 waren we superieur, gelukkig bleven we dat daarna ook."
Assistent-trainer Schreuder verving hoofdcoach Ronald Koeman, die een schorsing van twee duels moet uitzitten vanwege commentaar op de arbitrage in het verloren thuisduel van donderdag met Granada (1-2). Hij zag Lionel Messi tweemaal scoren. Ook Antoine Griezmann passeerde doelman Jasper Cillessen van Valencia. Gabriel Paulista opende de score voor de thuisploeg. Carlos Soler zorgde voor 3-2 in de 83e minuut.
Barcelona kwam op 74 punten, evenveel als Real Madrid dat met 2-0 won van Osasuna. Atlético Madrid versloeg Elche met 1-0 en leidt met 76 punten, met nog vier speelronden te gaan. Komende zaterdag gaat de koploper op bezoek bij Barcelona. Als Barcelona en Real gelijk eindigen dan geeft het onderlinge resultaat van de duels tussen beide rivalen de doorslag. Dat is in het voordeel van de Madrilenen.
"Maar we kijken niet naar andere ploegen", zei Schreuder, die beseft dat Barcelona alleen kampioen kan worden als Real nog punten laat liggen. "In januari stonden we ver op achterstand en nu zijn we nog in de race om de titel. We zijn dichtbij en gaan er voor."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Een racistisch incident heeft tijdens en na het duel tussen Liverpool en Bournemouth (4-2) voor de nodige ophef gezorgd. Liverpool won de seizoensopening met 4-2, maar na afloop ging het vooral over Bournemouth-speler Antoine Semenyo, die zich in de 29e minuut bij de scheidsrechter meldde na racistische opmerkingen in zijn richting. Het duel lag enige tijd stil en de politie zette een man uit het stadion.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Federico Chiesa en Mohamed Salah hebben Liverpool aan een zwaarbevochten zege op Bournemouth geholpen (4-2). De Italiaanse invaller maakte in de 89e minuut het derde doelpunt van de kampioen in de openingswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Premier League. Trainer Arne Slot bracht hem in de 82e minuut bij een gelijke stand (2-2) in het veld. Vervolgens bepaalde Salah diep in blessuretijd de eindstand.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PEC Zwolle heeft ook de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. De club was te sterk voor Telstar in Velsen (0-2). Koen Kostons maakte beide doelpunten.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Al-Nassr heeft de komst van Kingsley Coman bevestigd. De Franse aanvaller komt over van Bayern München, dat volgens mediaberichten 30 miljoen euro voor hem ontvangt.
14 uur geledenGERONA (ANP) - Daley Blind is met Girona slecht aan het nieuwe seizoen van La Liga begonnen. De verdediger verloor voor eigen publiek van Rayo Vallecano (1-3).
14 uur geledenASPACH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met zijn nieuwe club Bayer Leverkusen goed begonnen aan het Duitse bekertoernooi. Hij plaatste zich met een uitzege op SG Sonnenhof Großaspach (0-4) voor de tweede ronde.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft verdediger Giovanni Leoni van Parma overgenomen. De 18-jarige jeugdinternational uit Italië heeft een zesjarig contract ondertekend, zo meldt de kampioen van Engeland. Hij speelde afgelopen seizoen zeventien duels in de Serie A.
17 uur geleden