Trainer Schreuder tevreden over zege van FC Barcelona
VALENCIA (ANP) - Alfred Schreuder was een tevreden trainer na de winst van zijn FC Barcelona in het uitduel met Valencia (2-3). "We hebben karakter getoond toen we achter kwamen", zei hij. "Voor de 1-0 waren we superieur, gelukkig bleven we dat daarna ook."
Assistent-trainer Schreuder verving hoofdcoach Ronald Koeman, die een schorsing van twee duels moet uitzitten vanwege commentaar op de arbitrage in het verloren thuisduel van donderdag met Granada (1-2). Hij zag Lionel Messi tweemaal scoren. Ook Antoine Griezmann passeerde doelman Jasper Cillessen van Valencia. Gabriel Paulista opende de score voor de thuisploeg. Carlos Soler zorgde voor 3-2 in de 83e minuut.
Barcelona kwam op 74 punten, evenveel als Real Madrid dat met 2-0 won van Osasuna. Atlético Madrid versloeg Elche met 1-0 en leidt met 76 punten, met nog vier speelronden te gaan. Komende zaterdag gaat de koploper op bezoek bij Barcelona. Als Barcelona en Real gelijk eindigen dan geeft het onderlinge resultaat van de duels tussen beide rivalen de doorslag. Dat is in het voordeel van de Madrilenen.
"Maar we kijken niet naar andere ploegen", zei Schreuder, die beseft dat Barcelona alleen kampioen kan worden als Real nog punten laat liggen. "In januari stonden we ver op achterstand en nu zijn we nog in de race om de titel. We zijn dichtbij en gaan er voor."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
4 uur geleden