Trainer Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord. "Dat verlies bij Atlético was echt niet verdiend", doelde hij op een nederlaag van de Rotterdammers eerder deze maand in Madrid (3-2). "Ik vond ze echt goed spelen. Ze zijn echt sterker dan toen we vorig jaar tegen ze speelden."
Sarri wilde niet uitgebreid ingaan op de strijdwijze van Lazio voor het derde groepsduel in de Champions League. Ciro Immobile is met de selectie van de ploeg uit Rome naar Rotterdam gekomen. Maar de spits kreeg vanwege een blessure maar weinig speeltijd de laatste weken.
Lazio arriveerde vanwege het slechte weer in Italië uren later dan gepland in Rotterdam. Een geïrriteerde Sarri had weinig zin om op de gebeurtenissen van vorig jaar in De Kuip te reageren. Volgens hem bekogelden supporters van Feyenoord zijn spelers toen met bekers met urine. Op televisie was te zien dat er zelfs een katheter op het speelveld werd gegooid.
"Geef me alsjeblieft een fatsoenlijke vraag", reageerde Sarri toen hem naar de incidenten van vorig jaar werd gevraagd. "Het was de verantwoordelijkheid van Feyenoord. Het had gewoon nooit mogen gebeuren. Ik weet ook niet hoe het heeft kunnen gebeuren."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
5 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
9 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
1 dag geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden