Trainer Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord. "Dat verlies bij Atlético was echt niet verdiend", doelde hij op een nederlaag van de Rotterdammers eerder deze maand in Madrid (3-2). "Ik vond ze echt goed spelen. Ze zijn echt sterker dan toen we vorig jaar tegen ze speelden."
Sarri wilde niet uitgebreid ingaan op de strijdwijze van Lazio voor het derde groepsduel in de Champions League. Ciro Immobile is met de selectie van de ploeg uit Rome naar Rotterdam gekomen. Maar de spits kreeg vanwege een blessure maar weinig speeltijd de laatste weken.
Lazio arriveerde vanwege het slechte weer in Italië uren later dan gepland in Rotterdam. Een geïrriteerde Sarri had weinig zin om op de gebeurtenissen van vorig jaar in De Kuip te reageren. Volgens hem bekogelden supporters van Feyenoord zijn spelers toen met bekers met urine. Op televisie was te zien dat er zelfs een katheter op het speelveld werd gegooid.
"Geef me alsjeblieft een fatsoenlijke vraag", reageerde Sarri toen hem naar de incidenten van vorig jaar werd gevraagd. "Het was de verantwoordelijkheid van Feyenoord. Het had gewoon nooit mogen gebeuren. Ik weet ook niet hoe het heeft kunnen gebeuren."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
17 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
17 minuten geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
19 minuten geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
4 uur geleden