Trainer Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri van Lazio is onder de indruk van Feyenoord. "Dat verlies bij Atlético was echt niet verdiend", doelde hij op een nederlaag van de Rotterdammers eerder deze maand in Madrid (3-2). "Ik vond ze echt goed spelen. Ze zijn echt sterker dan toen we vorig jaar tegen ze speelden."
Sarri wilde niet uitgebreid ingaan op de strijdwijze van Lazio voor het derde groepsduel in de Champions League. Ciro Immobile is met de selectie van de ploeg uit Rome naar Rotterdam gekomen. Maar de spits kreeg vanwege een blessure maar weinig speeltijd de laatste weken.
Lazio arriveerde vanwege het slechte weer in Italië uren later dan gepland in Rotterdam. Een geïrriteerde Sarri had weinig zin om op de gebeurtenissen van vorig jaar in De Kuip te reageren. Volgens hem bekogelden supporters van Feyenoord zijn spelers toen met bekers met urine. Op televisie was te zien dat er zelfs een katheter op het speelveld werd gegooid.
"Geef me alsjeblieft een fatsoenlijke vraag", reageerde Sarri toen hem naar de incidenten van vorig jaar werd gevraagd. "Het was de verantwoordelijkheid van Feyenoord. Het had gewoon nooit mogen gebeuren. Ik weet ook niet hoe het heeft kunnen gebeuren."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
11 minuten geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
12 minuten geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
51 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
7 uur geleden