Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Priske is blij dat Stengs nog bij Feyenoord is

Trainer Priske is blij dat Stengs nog bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is blij dat hij zondag weer een beroep kan doen op Calvin Stengs tijdens de uitwedstrijd van Feyenoord tegen PEC Zwolle. De aanvallende middenvelder leek op weg naar het Amerikaanse Charlotte FC, maar na twijfels over de fitheid van Stengs is die transfer niet doorgegaan.

Stengs zou niet volledig hersteld zijn van een zware knieblessure die hij zeven jaar geleden in het shirt van AZ had opgelopen. Hij bestrijdt dat zelf. "Mijn knie is oké", zei hij afgelopen week. "Het is niet aan mij alles te vertellen", reageerde Priske op een persconferentie. "Ik weet dat er onderhandelingen waren. Op dit moment ben ik heel blij dat Calvin weer terug bij ons is. Als hij hetzelfde niveau als vorig seizoen kan bereiken, dan zou ik daar heel blij mee zijn. Ik geloof dat hij toen 42 duels heeft gespeeld."

Feyenoord miste Stengs afgelopen zaterdag in de eerste competitiewedstrijd tegen Willem II (1-1). "Het is een fantastische speler en hij heeft dat laten zien in de voorbereiding", zei Priske. "We hebben hem zeker gemist in de wedstrijd tegen Willem II, dus om hem terug te hebben is iets waar ik heel blij mee ben. Hij is een positieve jongen en ook belangrijk in de kleedkamer."

Nieuwe spelers

Feyenoord heeft afgelopen week twee nieuwe spelers aangetrokken. Ibrahim Osman en Hugo Bueno zijn op huurbasis overgekomen van Brighton & Hove Albion en Wolverhampton Wanderers. Bueno kan zondag debuteren tegen PEC Zwolle. Osman is nog niet speelgerechtigd.

"Bueno heeft een geweldige snelheid en een goed linkerbeen. Hij is van een hoger niveau dan we gewend waren", zei Priske. "Osman brengt wat anders dan wat we hebben. Hij heeft snelheid en is zeker een groot talent. Jullie moeten hem als dezelfde constructie zien als Yankuba Minteh vorig seizoen", doelde de Deense oefenmeester op de snelle vleugelspits die Feyenoord het afgelopen voetbaljaar van Newcastle United huurde.

Meer uit Voetbal

Conditietrainer Wormhoudt stopt na veertien jaar bij Oranje

ZEIST (ANP) - Conditietrainer René Wormhoudt stopt na veertien jaar bij het Nederlands elftal. Wormhoudt had dit besluit eerder dit jaar al intern bekendgemaakt bij de KNVB, meldt de voetbalbond.

2 uur geleden
Britse minister wil onderzoek naar incident tijdens WK-match

LONDEN (ANP) - De Britse handelsminister Peter Kyle wil dat wereldvoetbalbond FIFA een onderzoek instelt naar een incident op het veld na de halve WK-finale tussen Engeland en Argentinië woensdagavond. Argentijnse spelers hielden een spandoek omhoog met daarop de boodschap dat de Falklandeilanden, een overzees Brits gebiedsdeel voor de kust van Argentinië, in feite Argentijns zijn.

3 uur geleden
Engelse media: Tuchel mag aanblijven na uitschakeling op WK

ATLANTA (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel mag aanblijven, ondanks de pijnlijke uitschakeling in de halve finale van het WK woensdag tegen Argentinië (1-2). Vooraanstaande Britse media als de BBC en The Times schrijven dat de 52-jarige Duitser nog het vertrouwen van de Engelse voetbalbond geniet. Tuchel verlengde begin dit jaar zijn contract tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland wordt gespeeld.

4 uur geleden
Messi: waanzinnig om twee WK-finales op rij te spelen

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.

9 uur geleden
Tuchel voelt zich verantwoordelijk voor uitschakeling Engeland

ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.

12 uur geleden
Martínez in tranen na nieuwe ontsnapping Argentinië op WK

ATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.

12 uur geleden
Uitschakeling komt hard aan bij Engelse aanvoerder Kane

ATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.

13 uur geleden