Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Oosting koestert gelijkspel van FC Twente in De Kuip

Trainer Oosting koestert gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Joseph Oosting was een tevreden trainer na het gelijkspel van FC Twente tegen Feyenoord (0-0) in De Kuip. "Ik koester dit punt", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd. "We kwamen er in de tweede helft ook niet echt meer uit."

Michel Vlap had FC Twente voor rust op voorsprong moeten brengen. De middenvelder vergat achter de bal te blijven toen hij samen met Joshua Brenet richting het doel van Feyenoord sprintte. Daardoor stond Vlap buitenspel toen hij scoorde. "Hij was te gretig", zei Oosting. "Hij wilde misschien te graag scoren. Maar met zijn kwaliteiten mag dit niet gebeuren."

FC Twente miste centrumspits Manfred Ugalde die snel een lucratief bij Spartak Moskou gaat tekenen. "En Sem Steijn en Ricky van Wolfswinkel hebben de hele week ziek op bed gelegen. Zij konden niet starten, maar eventueel slechts een kwartier spelen. Al met al hebben we het dus aardig gedaan", concludeerde Oosting.

FC Twente blijft de nummer 3 van de Eredivisie, met een achterstand van 5 punten op Feyenoord. AZ heeft 3 punten minder dan de club uit Enschede. Ajax heeft de achterstand op FC Twente tot 4 punten verkleind.

De kampioen en nummer 2 van de Eredivisie plaatsen zich rechtstreeks voor de groepsfase in het nieuwe seizoen van de Champions League. De nummer 3 krijgt een kans om zich via voorronden voor het belangrijkste toernooi voor clubteams van de UEFA te kwalificeren.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

6 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden