Trainer Manchester United hoopt dat fans afzien van geweld
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United heeft de aanhang van zijn club opgeroepen om zich te onthouden van geweld in aanloop naar de thuisduels met Leicester City en Liverpool.
"We willen winnen van Leicester en Liverpool, vooral voor onze supporters. We willen ook naar ze luisteren. Maar er zullen veiligheidsmaatregelen worden genomen. Als er protesten komen, dan hoop ik dat die vredig verlopen."
De harde supporterskern van United eist het vertrek van de Amerikaanse eigenaren Glazer, die hun club aan de Super League wilde laten deelnemen. Vlak voor het thuisduel met Liverpool van 2 mei bestormden ze het stadion en namen ze bezit van het veld. Het duel met Liverpool werd afgelast en uitgesteld naar komende donderdag. United speelt dinsdagavond eerst nog tegen Leicester City.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
4 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
7 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
10 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
13 uur geleden