Trainer Luhukay blijft VVV-Venlo ook na degradatie trouw
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Jos Luhukay blijft VVV-Venlo ook in de Keuken Kampioen Divisie trouw. "We gaan kijken hoe we volgend seizoen een zo sterk mogelijk VVV kunnen opstellen", zei hij na de nederlaag bij Ajax (3-1), waardoor de club uit Limburg zich niet meer kan handhaven in de Eredivisie.
"Dit is erg pijnlijk voor iedereen die VVV liefheeft", zei Luhukay. "We hebben het hele seizoen geen toeschouwers op onze tribunes gehad vanwege corona. En degradatie gaat de ploeg ook financieel zwaar raken. We moeten snel met elkaar om de tafel en kijken wat er voor komend seizoen financieel mogelijk is."
Luhukay werd twee maanden geleden aangesteld als opvolger voor de ontslagen Hans de Koning. Hij slaagde er niet in de vrije val van VVV te breken. De club uit Limburg haalde slechts 1 punt uit de laatste veertien wedstrijden. "Maar het is niet alleen onder mij fout gegaan", zei hij. "We moeten het hele seizoen analyseren."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."
8 uur geledenBERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.
15 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.
20 uur geleden