Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Letsch tevreden met zege Vitesse bij Mura

Trainer Letsch tevreden met zege Vitesse bij Mura

MARIBOR (ANP) - Vitesse-coach Thomas Letsch was blij met de 2-0-zege van zijn ploeg bij NS Mura uit Slovenië. "Over het geheel gezien was het een goed optreden", zei de Duitse trainer van de Arnhemmers bij ESPN. "We hadden veel meer kansen en verdienden de overwinning."

Volgens Letsch was het vooral belangrijk dat zijn spelers in de tweede helft het tweede doelpunt maakten, nadat Sondre Tronstad Vitesse in de eerste helft op voorsprong had gebracht. "Daarna misten we een beetje de intensiteit die we eerder hadden." De coach zei ook tevreden te zijn over zijn aanvalsplan met Nikolai Baden Frederiksen voorin en twee man erachter. "Ook was ik blij met de mogelijkheid om drie nieuwe aanvallers in te brengen. Dat was belangrijk om zo met het hele team druk te kunnen blijven zetten."

Aanvoerder Danilho Doekhi, die zelf met een kopbal voor het tweede doelpunt zorgde, vond het ook een terechte overwinning. "We waren de betere ploeg", zei hij. "2-0 is geen overdreven hoge uitslag, dus dan moet je altijd scherp blijven. Het was voor ons zaak om snel goals te maken en afstand te nemen."

Meer uit Voetbal

Slot rekent ondanks matige prestaties op steun fans Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.

2 uur geleden
Iran is tijdens WK welkom in Mexico, zegt president Sheinbaum

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.

4 uur geleden
FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

6 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

7 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

8 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

11 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

22 uur geleden