Trainer Letsch tevreden met zege Vitesse bij Mura
MARIBOR (ANP) - Vitesse-coach Thomas Letsch was blij met de 2-0-zege van zijn ploeg bij NS Mura uit Slovenië. "Over het geheel gezien was het een goed optreden", zei de Duitse trainer van de Arnhemmers bij ESPN. "We hadden veel meer kansen en verdienden de overwinning."
Volgens Letsch was het vooral belangrijk dat zijn spelers in de tweede helft het tweede doelpunt maakten, nadat Sondre Tronstad Vitesse in de eerste helft op voorsprong had gebracht. "Daarna misten we een beetje de intensiteit die we eerder hadden." De coach zei ook tevreden te zijn over zijn aanvalsplan met Nikolai Baden Frederiksen voorin en twee man erachter. "Ook was ik blij met de mogelijkheid om drie nieuwe aanvallers in te brengen. Dat was belangrijk om zo met het hele team druk te kunnen blijven zetten."
Aanvoerder Danilho Doekhi, die zelf met een kopbal voor het tweede doelpunt zorgde, vond het ook een terechte overwinning. "We waren de betere ploeg", zei hij. "2-0 is geen overdreven hoge uitslag, dus dan moet je altijd scherp blijven. Het was voor ons zaak om snel goals te maken en afstand te nemen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
10 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden