Trainer Klopp tempert euforie over trainingsbeelden Van Dijk
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp heeft nogmaals laten weten dat Virgil van Dijk niet voor een rentree bij Liverpool staat. "Ik ken het Engelse spreekwoord niet van steeds hetzelfde vertellen", zei hij. "Het klopt dat hij rent, net als anderen. Ik ben er niet zeker van of Virgil ook al bochten maakt. Er zijn nog veel stappen te zetten totdat hij daadwerkelijk de groepstraining kan hervatten. Zeker met deze ernstige blessures is dat het geval. Hij is nog ver daarvan verwijderd."
"Niemand heeft tegen me gezegd: riemen vast, maak je klaar, hij is volgende week terug op de training", zei Klopp over de aanvoerder van Oranje die herstelt van een zware knieblessure. "Dus nee, er is niet veel veranderd. Maar hij is wel op de goede weg."
De coach van Liverpool reageerde op veelbelovende beelden die Van Dijk deelde op sociale media. De verdediger rende over het trainingsveld en oogde al best fit. Bondscoach Frank de Boer zei eind maart dat hij eigenlijk niet meer verwacht dat Van Dijk nog op het EK voor het Nederlands elftal kan uitkomen. "We gaan kijken hoe hij er vlak voor het EK voorstaat en hoe hij er zelf in staat", zei hij. "Als hij wel mee kan doen, dan zou dat een enorme meevaller zijn."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Wout Weghorst begint als spits van Ajax in de basis bij het uitduel met FC Groningen. Coach Fred Grim geeft opnieuw de voorkeur aan de Nederlandse international boven Kasper Dolberg. De Deense aanvaller zit op de bank. Steven Berghuis krijgt voor het eerst sinds zijn liesblessure een basisplaats, ten koste van Rayane Bounida. Berghuis maakte de afgelopen weken al twee invalbeurten.
29 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.
17 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
22 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
23 uur geleden