Trainer Klopp: Liverpool is fysiek en mentaal moe
LIVERPOOL (ANP) - De spelers van Liverpool zijn fysiek en mentaal moe. Het verklaart de pijnlijke nederlaag op het eigen Anfield tegen Brighton & Hove Albion (0-1), zei trainer Jürgen Klopp van de Engelse landskampioen. "Het was een zware week voor ons met twee intense uitwedstrijden. We zagen er mentaal en fysiek niet fris uit."
Het is voor Liverpool de tweede nederlaag op rij op eigen veld. Op 21 december verloren 'The Reds' met 1-0 van Burnley. Voor die nederlaag had Liverpool 68 thuisduels in de Premier League op een rij niet verloren. In de Premier League is de achterstand op koploper Manchester City opgelopen tot 7 punten.
"We gaven tegen Brighton op momenten heel makkelijk de bal weg. Ik weet dat ze die bal van A naar B kunnen spelen, maar ze deden het niet. De enige verklaring die ik op dit moment heb is dat het team moe is. Vooral mentaal denk ik, en dat leidt er ook toe dat het in de benen niet optimaal is", aldus de Duitse coach.
Klopp wil op dit moment niet te veel denken aan de titel. "Natuurlijk willen we kampioen worden, maar het gaat momenteel om andere dingen. Die kloof naar City is niet zo interessant nu, we moeten eerst maar zorgen weer 3 punten te verdienen in de volgende wedstrijd en de spelers hebben de oplossing."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
13 uur geleden