
Trainer Klopp: Liverpool is fysiek en mentaal moe
LIVERPOOL (ANP) - De spelers van Liverpool zijn fysiek en mentaal moe. Het verklaart de pijnlijke nederlaag op het eigen Anfield tegen Brighton & Hove Albion (0-1), zei trainer Jürgen Klopp van de Engelse landskampioen. "Het was een zware week voor ons met twee intense uitwedstrijden. We zagen er mentaal en fysiek niet fris uit."
Het is voor Liverpool de tweede nederlaag op rij op eigen veld. Op 21 december verloren 'The Reds' met 1-0 van Burnley. Voor die nederlaag had Liverpool 68 thuisduels in de Premier League op een rij niet verloren. In de Premier League is de achterstand op koploper Manchester City opgelopen tot 7 punten.
"We gaven tegen Brighton op momenten heel makkelijk de bal weg. Ik weet dat ze die bal van A naar B kunnen spelen, maar ze deden het niet. De enige verklaring die ik op dit moment heb is dat het team moe is. Vooral mentaal denk ik, en dat leidt er ook toe dat het in de benen niet optimaal is", aldus de Duitse coach.
Klopp wil op dit moment niet te veel denken aan de titel. "Natuurlijk willen we kampioen worden, maar het gaat momenteel om andere dingen. Die kloof naar City is niet zo interessant nu, we moeten eerst maar zorgen weer 3 punten te verdienen in de volgende wedstrijd en de spelers hebben de oplossing."
Meer uit Voetbal
GENUA (ANP) - José Mourinho is met AS Roma slecht aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De trainer uit Portugal kon niet voorkomen dat zijn ploeg ruim onderuitging in het uitduel met Genoa (4-1).
18 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge is in eigen huis niet verder gekomen dan 1-1 tegen KRC Genk. De ploeg van trainer Ronny Deila kwam door het gelijkspel samen met Anderlecht op de derde plaats met 15 punten, 3 minder dan koploper KAA Gent. Genk staat zesde.
19 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen baalde van het gelijkspel van zijn AZ tegen Heracles Almelo (1-1). "We waren te slordig in de afwerking en onze laatste pass was ook vaak niet goed", analyseerde hij.
37 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit seizoen punten verloren in de Eredivisie. De club uit Alkmaar bleef in het thuisduel met Heracles Almelo na een sterke eerste helft steken op een gelijkspel (1-1)
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft nooit de bedoeling gehad om aanvaller Victor Osimhen te kwetsen. Dat laat de landskampioen van Italië weten in een statement dat via officiële kanalen is verspreid.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Vangelis Pavlidis heeft ook in de zesde competitiewedstrijd van AZ dit seizoen gescoord. De Griekse spits opende de score tegen Heracles Almelo (1-0) en heeft nu een clubrecord in handen.
2 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Zakaria Aboukhlal komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Toulouse. De oud-aanvaller van AZ is vorige week geblesseerd geraakt tijdens een duel met het Belgische Union.
3 uur geleden