Trainer Hodgson vertrekt na dit seizoen bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Crystal Palace. De 73-jarige Hodgson is bijna vier jaar in dienst geweest van de Londense middenmoter, die onder zijn leiding in de Premier League is gebleven. Bij Palace spelen de Nederlanders Jaïro Riedewald en Patrick van Aanholt.
"Na meer dan 45 jaar in het vak heb ik besloten dat de tijd rijp is om afstand te nemen van het Premier League-voetbal. De afgelopen vier seizoenen zijn een bijzondere periode van mijn voetballeven geweest", aldus Hodgson.
"Ik heb aan het einde van weer een succesvol seizoen, waarin we ons hebben verzekerd van lijfsbehoud, het gevoel dat dit het moment is om mijn verantwoordelijkheden als fulltime manager neer te leggen."
Dit seizoen treedt Crystal Palace, dat op de veertiende plek staat in de Premier League, nog aan tegen Arsenal en Liverpool.
Hodgson was van 2012 tot 2016 bondscoach van Engeland. De ervaren trainer werkte ook bij topclubs als Liverpool en Internazionale.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
28 minuten geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geleden