Trainer Hodgson vertrekt na dit seizoen bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Crystal Palace. De 73-jarige Hodgson is bijna vier jaar in dienst geweest van de Londense middenmoter, die onder zijn leiding in de Premier League is gebleven. Bij Palace spelen de Nederlanders Jaïro Riedewald en Patrick van Aanholt.
"Na meer dan 45 jaar in het vak heb ik besloten dat de tijd rijp is om afstand te nemen van het Premier League-voetbal. De afgelopen vier seizoenen zijn een bijzondere periode van mijn voetballeven geweest", aldus Hodgson.
"Ik heb aan het einde van weer een succesvol seizoen, waarin we ons hebben verzekerd van lijfsbehoud, het gevoel dat dit het moment is om mijn verantwoordelijkheden als fulltime manager neer te leggen."
Dit seizoen treedt Crystal Palace, dat op de veertiende plek staat in de Premier League, nog aan tegen Arsenal en Liverpool.
Hodgson was van 2012 tot 2016 bondscoach van Engeland. De ervaren trainer werkte ook bij topclubs als Liverpool en Internazionale.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden