Trainer Hodgson vertrekt na dit seizoen bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Crystal Palace. De 73-jarige Hodgson is bijna vier jaar in dienst geweest van de Londense middenmoter, die onder zijn leiding in de Premier League is gebleven. Bij Palace spelen de Nederlanders Jaïro Riedewald en Patrick van Aanholt.
"Na meer dan 45 jaar in het vak heb ik besloten dat de tijd rijp is om afstand te nemen van het Premier League-voetbal. De afgelopen vier seizoenen zijn een bijzondere periode van mijn voetballeven geweest", aldus Hodgson.
"Ik heb aan het einde van weer een succesvol seizoen, waarin we ons hebben verzekerd van lijfsbehoud, het gevoel dat dit het moment is om mijn verantwoordelijkheden als fulltime manager neer te leggen."
Dit seizoen treedt Crystal Palace, dat op de veertiende plek staat in de Premier League, nog aan tegen Arsenal en Liverpool.
Hodgson was van 2012 tot 2016 bondscoach van Engeland. De ervaren trainer werkte ook bij topclubs als Liverpool en Internazionale.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
12 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
15 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
18 uur geleden