Trainer Hodgson vertrekt na dit seizoen bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Roy Hodgson vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Crystal Palace. De 73-jarige Hodgson is bijna vier jaar in dienst geweest van de Londense middenmoter, die onder zijn leiding in de Premier League is gebleven. Bij Palace spelen de Nederlanders Jaïro Riedewald en Patrick van Aanholt.
"Na meer dan 45 jaar in het vak heb ik besloten dat de tijd rijp is om afstand te nemen van het Premier League-voetbal. De afgelopen vier seizoenen zijn een bijzondere periode van mijn voetballeven geweest", aldus Hodgson.
"Ik heb aan het einde van weer een succesvol seizoen, waarin we ons hebben verzekerd van lijfsbehoud, het gevoel dat dit het moment is om mijn verantwoordelijkheden als fulltime manager neer te leggen."
Dit seizoen treedt Crystal Palace, dat op de veertiende plek staat in de Premier League, nog aan tegen Arsenal en Liverpool.
Hodgson was van 2012 tot 2016 bondscoach van Engeland. De ervaren trainer werkte ook bij topclubs als Liverpool en Internazionale.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
8 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
20 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
20 uur geleden