Trainer Glasner weet niet of hij bij Wolfsburg blijft
WOLFSBURG (ANP) - Oliver Glasner weet niet of hij volgend seizoen nog trainer van VfL Wolfsburg is. "Ik kan alleen maar bevestigen dat mijn contract nog een jaar doorloopt", zei hij na de nederlaag tegen FSV Mainz 05 op de laatste speeldag van de Bundesliga (2-3). "Maar de toekomst zal alles uitwijzen."
Glasner loodste Wout Weghorst en zijn ploeggenoten naar een vierde plaats in de Bundesliga, goed voor een ticket voor de Champions League voor het volgend seizoen. Volgens veel Duitse media zou hij een slechte relatie met directeur Jörg Schmadtke hebben. "Ik kijk trots terug op dit seizoen", zei Glasner. "Mocht er iets veranderen in mijn situatie, dan zal dat wel bekend worden."
Mocht Glasner vertrekken, dan is volgens Duitse media Mark van Bommel een kandidaat om hem te vervangen. Van Bommel zit sinds zijn ontslag bij PSV in december 2019 zonder club.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voor amateurclubs wordt het toernooi om de KNVB-beker nog interessanter. Zij strijden dit seizoen voor het eerst ook om de Eurojackpot KNVB Beker Amateurwinnaar, een officiële prijs voor de beste amateurclub in het toernooi. De KNVB-beker is daarmee het eerste bekertoernooi ter wereld met een aparte prijs voor deelnemende amateurclubs. De bokaal voor de winnaar lijkt net als die van de toernooiwinnaar op een dennenappel, maar heeft een blauwe in plaats van een zilveren kleur.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Real Betis gewonnen (0-2). De ploeg van trainer Diego Simeone is met de winst naar de vierde plaats van de ranglijst van La Liga geklommen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal is opnieuw geblesseerd geraakt. De aanvoerder van Real Madrid ondergaat een kijkoperatie aan een knie en staat naar verwachting maanden aan de kant.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.
21 uur geledenNAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.
1 dag geleden